/Slavonac petardom kroz Borince, Šokadija bolja od Zrinskog SLAVKO BARAT OSIGURAO RADNIČKOM TRI BODA

Odigrano je do kraja 3.kolo MNŽL OSIJEK-VINKOVCI.
Slavonac iz Komletinaca je bio raspucan te petardom riješio ovaj susret. Šokadija uspješnija od Zrinskog, dok u Kuševcu, Radnički preko Slavka Barata koji zabija dva puta dolazi do 3 boda.

Izjave trenera

Šokadija – Zrinski 2:0 (Knežević Robert, Matić Ilija)

Utakmica je bila tvrda, igrali smo sa jednim iskusnim protivnikom koji se nama suprostavio na način da su kontolirali igru. Međutim mi smo na vrijeme postigli i prvi i drugi gol, drugo poluvrijeme protivnik se otvorio, stvarao je šanse, ne bi bilo nezasluženo da su zabili gol. Sve u svemu moram biti zadovoljan sa rezultatom, a igra je mogla biti i malo bolja. Tvrda utakmica gdje moram svojim igračima čestitati prvenstveno na pobjedi, isto tako moram čestitati gostima koja je drugo poluvrijeme zaprijetila i imala neke izgledne situacije. Pamte se golovi, pamti se rezultat, pamti se sve što nama ide u korist – Miroslav Buljan, Šokadija.

Prvo poluvrijeme kao da nismo došli na utakmicu, domaćin nas je kaznio, vodili su 2:0. Drugo poluvrijeme smo dominirali, igrali smo na jedan gol, nismo uspjeli zabiti na kraju ništa osim čestitati domaćinu na pobjedi – Drago Trojan, Zrinski

1.

Torpedo – HNK “Radnički” /Mece 1:2 ( Nikolić Kovačić Stjepan / Slavko Barat x2)

Čestitam i jednoj i drugoj ekipi na fer i korektnoj igri, na kraju sretnije I spretnije Radnički je uzeo tri boda. Inače ne volim komentirati suđenje ali danas moram napomenuti da je glavni sudac bio direktan krivac što je Radnički vodio na poluvremenu 2:0. Ne znam koja je pravila nogometne igre prošao, dali je bio u nekakvom sportu ili šta, ovo što je danas radio bilo je katastrofa. Mi se okrećemo random tjednu, slijedećoj kup utakmici, tako da idemo trenirati, bit će bodova – Goran Uzelac, Torpedo.

Prvenstveno čestitam svojim igračima na konačno jednoj odličnoj partiji, to je prvo podvučeno. Mislim da smo zaslužili, da smo bili toliko bolji da uzmemo tu bodove što smo I napravili, domaćinu zahvaljujem na gostoprimstvu I sucima na vrlo dobrom suđenju– Mario Amidžić, Radnički Mece.

2

Borinci – Slavonac (K) 1:5 (Brlečić Gabrijel / Martinković Marko, Mesić Stjepan x2, Komljenović Ladan, Đoić Tomislav)

Čestitam ekipi Komletinaca na zasluženoj pobjedi, brža, bolja ekipa od nas, mi smo daleko i moramo se okrenuti radu i slušanju, trenutno smo daleko jer ovo je puno bolja momčad od nas koja nam je očitala lekciju. Čestitam im još jednom na zasluženoj pobjedi – Hrvoje Bušić, Borinci.