/Slavonac iz Komletinaca osigurao MŽNL RADNIČKI UVJERLJIV U ZADNJEM KOLU 1.ŽNL VSŽ
Radnički

Odigrano je zadnje kolo 1.ŽNL VSŽ.
Slavonac iz Komletinaca slavio protiv Fruškogorca i tako osigurao veći rang, Zrinski bolji od Mladost iz Vođinaca, čekaju konačnu odluku o broju klubova u novoj MŽNL OSijek-Vinkovci. Slavonija i Negoslavci podijelili bodove, isto tako Vrbanja i Hašk, svakome po bod. Radnički uvjerljivom pobjedom ostao na drugom mjestu. U Lazama golijada, no ipak Slavoncu iz Gradšta bodovi. Borinci pogocima Dumbovečaka završili sezonu pobjedom protiv Tomislava. Dilj je igrao po dogovoru jučer, uvjerljivom pobjedom je slavio protiv Borca.

30 09.06.2019 18:00 Jarmina Borinci – Tomislav 2:1

SLAVONIJA Soljani : NK NEGOSLAVCI Negoslavci   3:3 (Tufegdžić, Lazar, Mašalko)

Utakmica po teškom terenu i teškom vremenu, manje više svi smo čekali kraj. Gost je po meni bio bolji u polju. Mi smo svoje šanse iskoristili, rezultat je realan – kratko nam je rekao Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

Došli smo na jedno tvrdo gostovanje, moram reći iako smo bili u zaostatku dva puta, mislim da možemo žaliti za sva tri boda pošto moji igrači su odigrali stvarno jednu odličnu utakmicu, stvorili smo puno šansi, ali hvala Bogu ranije smo ostvarili naše ciljeve, nemamo za čime žaliti na ovoj utakmici. Čestitao bih domaćinu, stvarno su bili fer i korektni, jedna sportska utakmica. Pozdrav Sportalu – komentirao je Nikola Sredojević, Negoslavci.

NK SLAVONAC Komletinci : HNK FRUŠKOGORAC Ilok   2:1 (Krajčir, Šer/Tadić)

Teška utakmica, vrijeme katastrofa. Oni poveli 1:0 u 3-4. minuti, mi napadali cijelo vrijeme. Izjednačili smo drugo poluvrijeme, 7-8 minuta prije kraja zabili za 2:1. Dobra i korektna utakmica, ljudi dosta. Idemo malo proslaviti, zahvalio bi se svim navijačima, upravi i igračima. Napravili smo povijesni rezultat, od osvajanja oba kupa do plasiranja u veći rang natjecanja – izjavio je Mario Đurković, Slavonac Komletinci.

Mi poveli odmah na početku utakmice, ušli u utakmicu dečki super, dobro stojimo na terenu, drugo poluvrijeme smo malo stali sa snagom, domaćin je zabio za 1:1, pred kraj su zabili za 2:1. Imali smo nekakve šanse što nismo iskoristili. Utakmica je bila skroz fer i korektna bez kakvih problema, suđenje korektno. Htio bih pohvaliti mlade igrače što su danas igrali, stvarno su pokazali da se na njih može računati – komentirao je Siniša Boban, Fruškogorac.

slavonac-fruškogorac

NK MLADOST Vođinci : NK ZRINSKI Bošnjaci   2:4 (Ćuk, Komarčić/Nospak, Naglić, Jakšić, Vidović)

Bez obzira na teško vrijeme utakmica s puno ritma i trke, puno prilika, otvorena, s tri jedanaesterca i 6 golova u kojoj smo bili bolji i zasluženo pobjedili. Čestitke mojim igračima na zalaganju, a domaćinu na korektnoj igri kao i sudačkoj trojci na vođenju utakmice. Idemo na zasluženi odmor i sada čekamo odluku u kojoj ćemo ligi igrati sljedeće sezone – prokomentirao je Drago Trojan, Zrinski Bošnjaci.

mladost-zrinski

NK BRŠADIN Bršadin : NK RADNIČKI Županja   0:6 (Matić 2, Jozić, Tulumović, Bukva B. Pavelić)

Nemam puno riječi, mi već dugo nismo pravi, u lošoj smo situaciji, danas ubjedljiv poraz, neka je završila ova sezona koja je bila neuspješna po nas. Okrećemo se takmičenju u drugoj županijskoj ligi – komentar je Branislava Mirkovića, Bršadin.

Utakmica je bila jednosmjerna, zabili smo šest pogodaka, mogli smo još toliko. Ovom prilikom bih čestitao svim igračima na osvojenom drugom mjestu i plasmanu u veći rang. Isto tako bi se zahvalio našoj navijačkoj skupini Krvopije koji su nas cijelo vrijeme pratili u velikom broju. Zahvalio bih se i vama u Sportalu na svom ovom praćenju naše lige jer stvarno to je nešto što je ligu diglo za jednu razinu više – komentar je Andrije Beseka, Radnički Županja.

bršadin-radnički

NK VIDOR-MATIJEVIĆ S. Laze : NK SLAVONAC Gradište   3:5 (/)

Otvorili smo utakmicu odlično, vodili u jednom trenutku 3:1, ali na kraju dobijamo 4 gola za pola sata i gubimo utakmicu. Polusezona za zaborav koja je hvala Bogu završila. Slijedi nam rekonstrukcija ekipe i priprema za novu sezonu – izjavio je Dalibor Dujković, Vidor-Matijević S.Laze.

NK VRBANJA Vrbanja : NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci   2:2 (/)

Poveli smo, igrali kako treba i onda dvije individualne pogreške i domaćin u dvije minute okreće na 2:1, kasnije Lučić zabija iz slobodnjaka s 30m, iako nikome ništa ne znači, bila je tvrda i borbena na trenutke i preoštra utakmica. Konačni rezultat je realan, iako malo više smo imali od igre i od prigoda. Svima čestitke, prvacima, onima koji idu u viši rang, žao mi je što NK Bršadin ispada, netko drugi je to više zaslužio, ali to je nogomet. Na kraju pozdrav svima od nogometaša i djelatnika Hašk Sokol, živjeli – prokomentirao je Ivan Lukić, Hašk Sokol S.Jankovci.

NK BORINCI Jarmina : NK TOMISLAV Cerna   2:1 (Dumbovečak 2/Krezo)

Realno bi bilo u prvom poluvremenu da je bilo 10:1. Utakmica za gledati, samo što nije bilo golova toliko. Zadnjih dvadeset minuta su me koštali kao pola prvenstva da ne primimo gol bezveze, ubili su me haha. Tribine padaju, ali neće u gol. Za zadnje kolo utakmica za poželjeti – rekao nam je Zlatko Mihin, Borinci Jarmina.

Čestitao bih ekipi Borinaca na pobijedi i ulasku u viši rang. Ovom prilikom čestitam i ekipi Dilja na osvojenoj tituli te na ulasku u viši rang kao i Komletincima i Radničkom. Zahvaljujem se Sportalu na dobroj suradnji – izjavio je Mirko Godanj, Tomislav Cerna.