/Škorpioni osvojili 2 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane medalje u Jakovlju TAEKWONDO KLUB ŠKORPION GORNJA VRBA NASTUPIO NA NATJECANJU 7.JAKOVLJE KUP 2018
20180519_144103[1]

U subotu 19.05.2018.godine članovi TKD kluba Škorpion Gornja Vrba nastupili su na natjecanju pod nazivom 7.Jakovlje kup 2018..Organizator natjecanja bio je TKD klub  Jakovlje ,mjesto održavanja sportska dvorana u Zaboku Prilaz Janka Tomića 1 .

Na natjecanju je nastupilo 212 natjecatelja ,a natjecalo se u disciplinama:kickovi,borbe ,forme u konkurenciji vrtičanci ,mlađi kadeti ,kadeti ,juniori. Natjecanje je otvorio Filip Grgić prvi muški taekwondo olimpijac .

Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba nastupio je sa 7 natjecatelja nastupili su te osvojili kako slijedi: u borbama mlađi kadeti Valentina Mamić zlatna medalja,Borna Đula brončana medalja,Lorena Ereš brončana medalja ,u kadetima :Borna Grubić zlatna medalja,Ivan Krajinović brončana medalja,u juniorima Mario Knežević srebrna medalja,a u formama  je nastupila   Kristina Knežević te osvaja   srebrnu medalju .

Sveukupno članovi kluba osvajaju 2 zlatne medalje ,2 srebrne medalje i 3 brončane.Troškove puta   članovima kluba osigurala je PZC-GRUPA .Članove kluba vodio je trener Denis Grubić