/Sinđelić s plus 5 čuva vrh 2.ŽNL NS Vukovar SAMO JE CROATIA KAO GOST ZABILA I DOŠLA DO BODOVA
sinđelić fb

Svi su domaćini bili vrlo negostoljubivi u 9.kolu i na većini susreta nisu gostima dopustili niti pogodak, Sloga je povela s 2:0 gosti iz Berka ostali s nedovoljnim brojem igrača, a u Tovarniku je nakon 53.minute domaćin također imao ogromnu prednost od 3:0 no nevjerojatnu utakmicu su u završnici odigrali gosti iz Bogdanovaca te na krilima dvostrukog strijelca Matea Blaževića stigli do pobjede izborene u zadnje dvoje minute kada su postigli dva odlučujuća pogotka.

9 28.10.2018 14:00 Trpinja Sinđelić – Mitnica 3:0
9 27.10.2018 15:00 Vukovar Radnički – Hajduk (B) 2:0
9 28.10.2018 14:00 Ilača Sremac – Dunav 2:0
9 28.10.2018 14:00 Borovo Sloga (B) – Sokol 3:0 čl.59.(pf)PNN-a HNS-a
9 28.10.2018 14:00 Tovarnik Hajduk (T) – Croatia 3:4