/Sikirevci zaustavili Omladinca, Tomislav sam na vrhu BATRINA SLAVILA PROTIV SVAČIĆA, ZADRUGAR ZABIO ČAK SEDAM POGODAKA
sikirevci fb

Odlična momčad Sikirevaca skrojila je vrh ljestvice porazivši Omladinca iz Gornje Vrbe ostavivši istovremeno i sebi nadu da mogu na kraju trijumfalno kroz cilj. Zadrugar je u sve boljoj formi, Batrina pomalo napreduje prema gore, Zvonimir sve teže do bodova. Omladinci podijelili bodove, Slavonac slavio u Donjoj Vrbi.

Sikirevci – Omladinac GV 3:1

Imali smo vodstvo, domaćin izjednačio pa mi se povrijedio najbolji napadač Josip Ravlić i to vrlo teško, zatim se povrijedio i Martić i završio na hitnoj što je bilo teško nadoknaditi. Čestitke Sikirevcima na pobjedi – Ivan Pavković (Omladinac)

Opet neobjašnjiva utakmica od samog početka čvrsto i konkretno s puno stvoreni prilika no u 2. poluvremenu ulazimo u crnu rupu opet kažem neobjašnjivo i gosti prekrasnim pogocima ni krivi ni dužni dolaze do vodstva ipak smo uspjeli izjednačiti i stvoriti nekoliko mrtvih prilika koje nismo iskoristili i eto 2:2. Svi smo razočarani i tužni no moramo dalje. Suđenje odlično, gostima sretno dalje – Hrvoje Wdovjak (Omladinac V)

1

Izuzetno težak derbi, gost je jako dugo bio bez poraza, bio je ovo prvi proljetni. Utakmica većim dijelom ravnopravna, mi realizirali dvije, gost jednu od nekoliko prilika . Gubili smo, okrenuli i slavili u dobro posjećenom derbiju. Ponašanje svih sudionika vrlo korektno kao i suđenje – Stjepan Renić (Batrina)

Slabo smo igrali, ali unatoč tome poveli pa primili dva pogotka. Imam malo problema u obrambenom dijelu momčadi. Niz je prekinut no moramo dići glavu gore jer imamo dvije domaće utakmice – Mario Tadić (Svačić)

2

Nije došao zeko s poklonima u Donju Vrbu. Tanki smo, nema nas, izdržat ćemo do kraja – Darko Vrljić (Zvonimir)

Domaćin u ranoj fazi utakmice dolazi u vodstvo 1:0. Nakon početnog šoka preuzimamo inicijativu te poluvrijeme završava 1:1. Početkom drugog poluvremena dolazimo u vodstvo te utakmicu mirno privodimo kraju. Čestitao bih svojim igračima na, konačno,vrlo dobroj utakmici. Domaćinu želim sreću u daljnjem nastavku prvenstva, a vama i vašim čitateljima Sretan i Blagoslovljen Uskrs – Robert Balić (Slavonac)

3

Čestitam domaćinu na pobjedi, nas nije išlo. Ispričavam se našim vjernim navijačima na porazu. Nakon tri odlične utakmice došle su dvije loše – Ivan Trupina (Budućnost)