/Šestice Poleta i Vinogradara 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
nogomet-buducnost-hosk2

Šestice Poleta i Vinogradara 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Đakovački drugoligaši odigrali su svoje drugo prvenstveno kolo u kojem su najraspucaniji bili napadači Poleta i Vinogradara. I jedni i drugi su zabili po 6 golova na gostovanjima kod Omladinca odnosno Sloge. Žarko Aščić bio je trostruki strijelac za Polet, dok su za Vinogradara po dva zabili Dražen Fehir i Antonio Kerovec.

Osim spomenutog dvojca gostujuća slavlja upisali su Slavonija i Jedinstvo. Budrovčani su s 2:1 bili bolji od Radničkog golovima Kladarića i Djakovića u uvodnih 15ak minuta, dok je Jedinstvo slavilo zahvaljujući Matkoviću i Ratkovčiću, ali i nepreciznosti Dinamova a koji su zapucali dva kaznena udarca.

Domaće pobjede zabilježila su Dračice protiv Hajduka te Budućnost protiv HOŠK-a, a jedini susret bez pobjednika bio je onaj između Šokadije i Rekorda. Dračice su do pobjede stigle u drugom poluvremenu, gosti su prvi proveli, pa domaćin preokrenu u čemu im je pomogao gostujući igrač Stipić koji je sredinom nastavka zaradio isključenje. Anto Grgić je dva puta bio precizan s bijele točke što je Budućnosti bilo dovoljno za slavlje. Šokadija je u završnici prvog i početkom drugog poluvremena došla do dva pogotka prednosti, no nije ju uspjela sačuvati, već u 75. bilo je 2:2.

ŠOKADIJA – REKORD 2:2

RADNIČKI – SLAVONIJA 1:2

OMLADINAC – POLET 2:6

BUDUĆNOST – HOŠK 2:1

DINAMO – JEDINSTVO 0:2

DRAČICE – HAJDUK 3:1

SLOGA – VINOGRADAR 2:6