/Sedam uraganskih minuta za slavlje Skenderove momčadi OSIJEK OKRENUO VODSTVO GOSTIJU ZA NOVU POBJEDU
osijek nkos

Dugo se momčad Dine Skndera mučila s neugodnim gostima iz Zaprešića koji su prvi došli do vodstva u prvom dijelu utakmice no u nastavku je sedam minuta bilo dovoljno za tri pogotka Osijeka i nova tri boda.

Imali su Žuti nekoliko prigoda u uvodu utakmice, a u 21.minuti ju ipak nisu propustili. Bosec je prošao po desnoj strani i onda lijevom nogom prebacio Ivušića, da bi gol samo potvrdio Serderov koji je glavom sproveo loptu u mrežu – 0:1.

Od prve minute je igrao Talys kojega je odmoru zamijenio Kleinhesler. Bijelo-plavi su tražili pogodak za izjednačenje do kojega su došli u 68.minuti uopnošću Bočkaja.  Kleinheisler je fino proigrao Bočkaja koji s lijevog krila ulazi u kazneni prostor, driblingom se oslobodio protivničkog igrača i onda s desetak metara prizemnim udarcem svladao ovaj puta nemoćnog Freliha.

Skender je pogodio s izmjenom jer mu se Mađar odužio pogotkom. Kleinheisler je odigrao dupli pas s Marićem koji mu je odlično vratio loptu, mađarski reprezentativac ulazi u šesnaesterac i vrlo preciznim udarcem pogađa donji lijevi kut za 2:1 samo minutu nakon prvog pogotka!

Točku na I je stavio MAnce u 75.minuti. Lopa je ubacio s desne strane, Majstorović glavom prebacuje loptu u peterac Mariću, netko od Zaprešićana je spriječio u prvom trenutku gotovo siguran pogodak, no na “odbijancu” je Mance koji s nekoliko metara glavom bez problema pogađa mrežu!

Vrijedna pobjeda Osječana kako zbog priključka vrhu tako i zbog vraćanja samopouzdanja nakon nesretnog ispadanja iz Europe.