/Robertu Seligmanu srebro na Mediteranskim igrama MINIMALNI ZAOSTATAK ZA POBJEDNIKOM
Robert_Seligman_3

Sjajne su bile Mediteranske igre koje su održane u Tarragoni za hrvatske sportaše, u pravu berbu medalja sjajno se uklopio i Robert Seligman koji je osvojio srebrnu medalju.

U finalu konja s hvataljkama Seligman je odradio odličnu vježbu sa startnom ocjenom 6.1 te osvojio 14.966 bodova. Državni prvak u ovoj disciplini tako se nakon srebra s Mediteranskih igara 2013. iz turskog Mersina i na ovogodišnjem izdanju ovog multisportskog natjecanja okitio medaljom jednakoga sjaja. Zlatna medalja Robertu je izmakla za dlaku budući da je pobjednik, Francuz Cyril Tommasone, imao 15.033 boda.

Odličan je bio i drugi hrvatski predstavnik u ovome finalu, Matija Baron, kojemu su mjesto na postolju i medalja izmakli za dlaku. Baron je sa zarađenom ocjenom 14.166 osvojio četvrto mjesto.