/Robert Ilić donio pobjedu Dilju u velikom derbiju DILJ UZVRATIO BORINCIMA ZA JESENSKI PORAZ
borinci dilj fb

Veliki derbi nije ponudio spektakularan nogomet, igralo se tvrdo, bez puno prigoda, a jednu takvu je iskoristio gost i preko Roberta Ilića odnio bodove u Vinkovce te tako uzvratio Borincima za jesenski poraz u puno efikasnijem susretu.

4

NK SLAVONIJA Soljani : NK BRŠADIN Bršadin    6:1 (Josipović 2, Tufegdžić 2, Lazar, Gvozdić)

Utakmicu smo otvorili odlično, u prvih 20 minuta vodili smo 3:0, napokon nam se vratilo, u zadnje vrijeme igramo baš dobro međutim nije nas popratio rezultat, danas se sve poklopilo. Utakmica relativno korektna, gosti su OK, suci isto tako – komentirao je Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

Danas smo odigrali stvarno lošu utakmicu, već rano smo gubili 2:0, do kraja poluvremena 4:0. Oni su poveli na 6:0, mi smo samo ublažili tim jednim pogotkom. Primili smo 5 golova iz prekida, stvarno ne znam kad nam se desilo zadnji put. Moramo se konsilidirati, razmisliti i idemo dalje – rekao nam je Branislav Mirković, Bršadin.

NK VRBANJA Vrbanja : NK SLAVONAC Komletinci    1:2

Utakmica s puno tempa, izgubili smo 2:1.Utakmicu je direktno odlučio glavni sudac neshvatljivim odlukama protiv NK Vrbanja.Neregularan drugi gol,a prije toga dosudio prekršaj u napadu u mat poziciji kad smo imali 4:3, bez razloga, iz kontre prekršaj na  16 m i gol.U 90 min.nije dosudio 11 m u situaciji kad je obrambeni igrač iz Komletinaca zaustavio loptu rukom koja je išla u prazan gol.Gostima iz Komletinaca čestitam na pobjedi I želim im plasman u viši. rang. Žao mi je što ovo moram reći, ali ovaj mladi sudac nije ni trebao suditi ovako tešku utakmicu jer nije još spreman. Čestitke našim vjernim navijačima na podršci. Sportski pozdrav iz Vrbanje – prokomentirao je Milan Matijević, Vrbanja.

Pobjedili na vrućem gostovanju, dobra utakmica, žustra, dinamična. Imali smo prvo poluvrijeme tri dobre šanse, poveli smo 1:0 pogotkom Komljenovića, oni izjednačili pred kraj iz prekida, drugo poluvrijeme sve se odvijalo na sredini terena. Pred kraj utakmice smo bili malo dominantniji fizički, malo veći posjed. Zabili smo gol iz slobodnjaka pogotkom Marinovića. Sve ostalo bilo je dobro – izjavio je Mario Đurković, Slavonac Komletinci.

NK BORINCI Jarmina : NK DILJ Vinkovci    0:1

Kvalitetna utakmica, čvrsta, tvrda, mi više prilika, njihov vratar igrač utakmice, praktički jednu prigodu imali, iskoristili, mi svoje nismo, imali prigoda jesmo, čestitam im na zasluženoj pobjedi – prokomentirao je Darko Bobek, Borinci Jarmina.

Jedna tvrda, muška, prava rovovska bitka gdje nije bilo puno šansi, svaka ekipa po par, mi smo svoju iskoristili i zasluženo pobjedili – komentirao je Dejan Pavličić, Dilj Vinkovci.

NK TOMISLAV Cerna : NK NEGOSLAVCI Negoslavci  4:1

Dobro smo odigrali utakmicu u kojoj  smo mogli ostvariti i veći rezultat, ekipa iz Negoslavaca dobra i vidi se da nisu bezopasni ali smo danas želji više pobjedu. Želim im sreću u nastavku prvenstva – kratko nam je rekao Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci : NK BORAC Drenovci  5:0

NK SLAVONAC Gradište : HNK FRUŠKOGORAC Ilok    3:0

Ušli loše u utakmicu, dobili prvo poluvrijeme 3 gola, tako je i ostalo. Drugo poluvrijeme smo se malo prestrojili pa je bilo dobro. Moram reći da suđenje nije bilo korektno, poništen nam je čisti gol i dva jedanaesterca nam nisu suđena, to je sudačka procjena, naša je da je pogriješio njegova da nije I to je to. Uveo sam mladog Bobana i odma je bila promjena u igri, bilo bi bolje da sam to odmah napravio, ali dobro. Gosti korektni, sve ok, samo malo zamjerke na suđenje, ali kažem i naš loš ulazak u utakmicu – izjavio je Siniša Boban, Fruškogorac Ilok.