/Robert Brkljač napravio sjajan posao s mladim reprezentativkama PORAZ U FINALU, ALI IZBOREN ZAVRŠNI TURNIR
robert brkljač fb

Hrvatska ženska reprezentacija uzrasta do 16 godina osvojila je drugo mjesto na kvalifikacijskom turniru Summer Cupa u britanskom Northumberlandu, naše su djevojke u finalu izgubile od Talijanki s 2:0.ž

Beatrice Ricci pobijedila je Saru Svetac (6:4, 3:6, 7:6(5)), a Lisa Pigato Antoniju Ružić – 6:2, 6:1. Naše su cure izborile nastup na završnom turniru u Budimpešti (od 5. do 7. kolovoza) samim ulaskom u finale.

Izbornik ženske reprezentacije Robert Brkljač je vrsni teniski stručnjak iz Požege, ne sumnjamo da će se zadovoljiti samo plasmanom na završnicu i definitivno čekamo nove sjajne vijesti iz Budimpešte.