/Rezultati utakmica posljednjeg dana Turnira mladeži 28. BMNT “Požega 2018” PARMA OSVOJILA JUNIORSKI TURNIR
49608077_375678262991159_7055925303553556480_n

Rezultati utakmica posljednjeg dana Turnira mladeži 28. BMNT “Požega 2018” PARMA OSVOJILA JUNIORSKI TURNIR

POŽEGA – U nedjelju, 06. 01. 2019. u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su utakmice posljednjeg, 11. natjecateljskog danaTurnira mladeži 28. Božićnog malonogometnog turnira “Požega 2018”. Ukupno je odigrano 12 utakmica, 6 za treće mjesto i 6 finala.

Tri najstarije kategorije odnosno stariji pioniri, kadeti i juniori su svoje finalne utakmice odigrali u sklopu završne večeri glavnog turnira pa su brojni gledatelji mogli vidjeti budućnost požeškog turnira. Na turniru mladeži nastupile su 82 ekipe u 6 starosnih kategorija, a odigrane su ukupno čak 144 utakmice koje su dobro vodili suci Oliver Zec i Marko Šubara. 

49245203_232592920995334_966176906397351936_n

 

REZULTATI UTAKMICA ZAVRŠNICE TURNIRA MLADEŽI 

Nedjelja, 06. 01. 2019. – 11. dan – 12 utakmica

 

Limači

Utakmica za 3. mjesto :

NK Mladost Pavlovci – NK Požega II 1-3

Finale:

NK Slavonija I – NK Slavonija II 1-2

 

Najbolji strijelac : Noel Rožman (NK Slavonija I) – 8 pogodaka

Najbolji vratar : Petar Majetić (NK Slavonija II)

Najbolji igrač : Patrik Čakalić (NK Slavonija II)

 

Početnici

Utakmica za 3. mjesto :

Škola nogometa Oriovac – NK Kaptol 2-2 (5-3P)

Finale :

NK Slavonija 1 – NK Mladost Pavlovci 2-2 (3-4P)

 

Najbolji strijelac : Marko Krizmanić (NK Slavonija I) -12 pogodaka

Najbolji vratar : Tomislav Vlastnik (NK Mladost Pavlovci)

Najbolji igrač : Drago Marković (NK Mladost Pavlovci)

 

Mlađi pioniri 

Utakmica za 3. mjesto :

NK Mladost Pavlovci – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 2007 0-4

Finale :

NK Tim osvježenje Kuzmica – Škola nogometa Batrina 0-7

 

Najbolji strijelac : Bruno Blažević (Škola nogometa Batrina) – 10 pogodaka

Najbolji vratar : Petar Prša (Škola nogometa Batrina)

Najbolji igrač : Jakov Ivančan (Škola nogometa Batrina)

 

Stariji pioniri

Utakmica za 3. mjesto : NK Hajduk Pakrac – NK Slavonija II 5-1

Finale :

NK Sloga NG I – NK Slavija Pleternica 7-0

 

Najbolji strijelac : Pavle Ivanišević (NK Sloga NG I) – 7 pogodaka

Najbolji vratar : Anto Valentić (NK Sloga NG I)

Najbolji igrač : Jakov Medvedović (NK Sloga NG I)

 

Kadeti

Utakmica za 3 mjesto :

NG Unitas – Lege 4-1

Finale :

Prelijepo – Dobar dan 2-1

 

Najbolji strijelac : Dejan Grubešić (Prelijepo) – 5 pogodaka

Najbolji vratar : Lovro Tomić (Prelijepo)

Najbolji igrač : Filip Vuić (Prelijepo)

 

Juniori

Utakmica za 3. mjesto :

Caffe bar Vanilla – NG Unitas 4-3

Finale :

Parma – Platinum bar 3-1

 

Najbolji strijelac : Vinko Medvedović (NG Unitas) – 7 pogodaka

Najbolji vratar : Josip Romić (Parma)

Najbolji igrač : Franko Marinović (Parma)

m_P1070142 m_P1070106 m_P1070034 50299856_2283601094983563_3524867556609359872_n 49899154_2285886508090153_3737642667404689408_n 49479660_1824002414378515_5439439053747388416_n 7ba5e11106dd7feb7611e06f19eb9d6d_L

Podijeli
  •  
  •  
  •