/Remi Vidor Matijevića, Borac se približio CROATIA IZ NOVIH JANKOVACA JE U VELIKOM NALETU - NI PRVO MJESTO NIJE DALEKO; 4 GOLA ANTE JANČIĆA
borac retkovci fb

Vidor je odigrao neodlučeno u Ceriću pa se Borac približio na samo dva boda, a čini se da će ozbiljnije morati shvatiti i Croatiju koja se novom pobjedom našla na 6 bodova zaostatka. Lovor i Slavonac su petardama darivali svoje suparnike, Franopan najraspoloženiji, čak 6 pogodaka zabili su domaćinu u Slakovcima, a minimlanu pobjedu je upisal Sloga protiv gostiju iz Privlake.

19 15.04.2018 17:00 Lipovac Lipovac – ŠD CROATIA 2:3
19 15.04.2018 17:00 Retkovci Borac R (Barbarić, Parmaković) – Šokadija (Mačinković) 2:1
19 15.04.2018 17:00 Nijemci Lovor (Marić- Blekić, Mesić 2, Krnjić, Mareljić) – Vinkovci 5:2
19 15.04.2018 17:00 Slakovci Meteor – Frankopan (Jančić 4, Marojević, Božić) 0:6
19 15.04.2018 17:00 Cerić Mladost C – VIDOR-MATIJEVIĆ (Matić) 1:1
19 15.04.2018 17:00 Markušica Sremac – Slavonac (Jurković 3, Pažin, Kordić) 2:5
19 15.04.2018 17:00 N. Mikanovci Sloga (Pilić) – Mladost P 1:0

Svladali smo NK “Šokadija” Stari Mikanovci rezultatom 2:1 (2:0). Teškom mukom, ali ipak tri boda ostaju u Retkovcima.
Porazili smo goste iako su u formi s tri pobjede za redom. Nisu nam mogli ništa, posebno zbog naše čvrste obrane na čelu sa Lovrićem, Rukavinom i Benačićem. Poveli smo golom Barbarića (1:0) , nedugo zatim prodorom Živkovića, i povratnom loptom je zabio Ivan Parmaković i doveo nas u vodstvo 2:0.  Poslije predaha gost nas je pritisnuo i zabio iz penala (2:1) – FB Borac

Nažalost, nakon tri pobjede zaredom stigao nas je poraz i to kod drugoplasirane momčadi lige. Opet loše ulazimo u utakmicu i iz svojih grešaka primamo dva pogotka. No međutim, u drugo poluvrijeme ulazimo puno bolje i stvaramo šanse. Sredinom drugog dijela Ivica Mačinković koristi jedanaesterac i postavlja konačan rezultat. Sigurno da je moglo bolje, ali vidio se izostanak Miroslava Meštrovića i Antonia Galovića. Mi idemo dalje, glava gore dečki i već u srijedu gostujemo kod NK “Meteor” iz Slakovaca – FB Šokadija

Danas je odigrana utakmica 19-tog kola 2.ŽNL NSVK gdje je domacin sjajno otvorio kisu golova u prvih 25 minuta! Na semaforu je vec bilo 4 naprema 0 ! Redom su zabijali: Mateo Marić- Blekić,Pavle Mesić x2,Martin Krnjić i Matej Mareljić… U tom svemu istaknuo bih Vedrana Grbavca s 3 asistencije!  Dobra predstava domacih te 3 boda ostaju kuci – FB Lovor

Lijepo je danas bilo u Slakovcima. Usprkos nedostatku par prvotimaca furiozno smo krenuli od prvog sučevog zvižduka. Dominirali tokom cijele utakmice i stvorili desetak šansi. Izrazito motiviran bio je kapetan Ante Jančić sa 4 zgoditka i ovaj put proglašen igračem utakmice. Što bi još očekivali da nije zamjenjen u 60. minuti. U strijelce su se upisali i D.Marojević i mladi Dino Božić (njegov prvijenac). Velike čestitke cijeloj ekipi i treneru Butkoviću. Očekujemo nastavak prikazane igre (bodova) i u nastavku prvenstva – FB Frankopan

Utakmica iznimno fer i korektna, možemo žaliti za punim plijenom. Vezirović i Gašić propuštaju prigode na početku, domaćin dolazi do vodstva s 11m. U drugom dijelu opet redamo šanse i u 60.minuti Matić poravnava, a do kraja smo imali još dvije odlične šanse. Pohvale domaćinu na gostoprimstvu, suđenje fer i korektno – Dalibor Dujković (Vidor Matijević)

Protiv posljednje plasirane ekipe iz Markušice nije bilo iznenađenja,pobijedili smo rutinski u utakmici u kojoj nam je nedostajalo 6-7 igrača.Važna 3 boda koja nas i dalje ostavljaju u vrhu tablice. Treba napomenuti da smo promašili i penal – FB Slavonac

U jednoj odlučnoj utakmici na sa puno lijepih pasova i odigravanja od strane obje momčadi,Sloga je svoju šansu iskoristila i postigla zgoditak, a to je remek djelo Valentina Pilića koji je postigao euro pogodak sa 25 metara.U 10. minuti imamo stopostotnu prigodu koju ne koristi Špoljarec da bi potom imali i više od igre, ali neće nas zgoditak i onda u 33. minuti Drenjanac ulazi u kazneni prostor gdje ga ruši gostujući igrač, a sudac dosuđuje kazneni udarac. Izvođač Špoljarec, ali vratar gostiju fenomenalno brani. Igrala se 45. minuta, Pilić povlači loptu sa centra u solo prodoru i sa 25 metara postiže euro pogodak. Drugo poluvrijeme izjednačeno da bi opet prvo ime susreta Pilić u 65. minuti šutom sa 15-tak metara pogodio gredu i opravdano nosi epitet igrača utakmice. Odlično zalaganje i igra igrača Sloge sva čast momci kad je najteže tu smo zna se za Slogu. U Nedjelju gostujemo u Novim Jankovcima – FB Sloga