/Mladost bolja od Tomislava, Ratar od Jedinstva ČETIRI POGOTKA HRVOJA VIDE
Ratar jedinstvo

Mladost bolja od Tomislava, Ratar od Jedinstva ČETIRI POGOTKA HRVOJA VIDE

Danas je odigrano svih 6 preostalih utakmica 25. kola Osječko-baranjske 1. ŽNL. Zbog rušenja comet sustava izvještaj je nešto kraći, no ono najvažnije, rezultati i izjave su tu.

RATAR – JEDINSTVO 3:2

Jedinstvo je propisno na učilo Ratar na njegovom terenu. Morali su Žuti maksimalno zapeti da ostave sva tri boda u Piškorevcima.

– Čestitao bih dečkima na pobjedi, poluvrijeme smo gubili 1:0 dogovorili smo se na poluvremenu da idemo na sve ili ništa na kraju su naši napadači proradili i uspjeli smo preokrenuti utakmicu i uspjeli smo pobjediti 3:2. Još jednom bih čestitao svojim dečkima na velikoj borbi i zalaganju, a gostima iz Miholjca želim sreću u daljnjem natjecanju! – rekao je trener Ratara Josip Mišić.

– Odigrali smo jednu lošu utakmicu s puno tehničkih pogrešaka. Jednostavno nemamo kvalitetu za borbu s ekipama iz gornjeg dijela tablice. Čestitam protivniku na fer i korektnoj igri te na zasluženoj pobjedi. – riječi su Marina Majdanića, trenera gostiju.

SLAVONIJA – FEŠK 1:1

U Punitovcima podjela bodova između Slavonije i Feška. Gosti su bili blizu slavlja, ali u završnici domaćin s bijele točke ipak osvaja jedan bod.

Derbi utakmica podjednakih ekipa, obostano dosta šansi i grešaka s obziro na uvjete koji su bili loši Rezultat realan i obostrano zaslužen. – izjavio je Vlado Mihaljević, trener Slavonije.

– Nažalost kući nosimo samo bod! Ogrmno zalaganje, trud, borbenost i zalaganje nismo uspili naplatiti sa sva tri boda! U jednoj tvrdoj i čvrstoj utakmici sredinom drugog poluvremena dolazimo u vodstvo i čuvamo to do pred sam kraj utalmice. No tada poslije jednog ubacaja iz kornera domaćin dobiva jedanaesterac kojeg realizira i poravnava rezultat! Po meni dvojben jedanaesterac, no što je tu je! Čestitke domačinu na fer i korektoj igri! Sucima također čestitke na vrlo dobro odrađenom poslu! – rekao je trener gostiju Stjepan Kapraljević.

HAJDUK – TORPEDO  2:4

I Torpedo je učinio ono što je postao običaj, a ne tako davno bilo je nemoguća misija, odnio je sva tri boda iz Popovca.

Čestitam gostu na zasluženoj pobjedi! – rekao je trener Hajduka Igor Kolarić.

Danas sigurna pobjeda u Popovcu. Nakon prvog poluvremena i sigurnog vodstva, drugo poluvrijeme nešto nižeg ritma. Smatram da naša igra može biti još bolja. Čestitam domaćinima na fer i korektnoj igri, a svojim igračima na pobjedi i bodovima! – komentar je Branimira Ivande.

VILJEVO – SLAVONAC L. 2:2

Zanimljivu utakmicu punu preokreta odigrali su Viljevo i Slavonac, a na kraju po dva pogotka u svakoj mreži, i po bod na svaku stranu.

– Zadovoljan sam kako smo krenuli u utakmicu. Kontrolirali smo prvi dio utakmice, stvarali prilike, pogodili gredu i zabili pogodak. Međutim onda smo naprosto nestali, imali dvije individualne taktičke pogreške što je gost iskoristio i zabio pogotke. Smatram da smo također tijekom drugom poluvremenu dobro igrali, zabili gol. Pri kraju je gost je imao svoju priliku koju nisu iskoristili. Na kraju mislim da je rezultat realan. – izjava je Dinka Puljića, trenera Viljeva.

– Potvrdili smo pobjedu protiv Tenja i donijeli bod sa teškog gostovanja, gdje domaćin rijetko ispušta bodove. Zadovoljan sam kako smo danas izgledali na terenu, bili smo borbeni, odgovorni, nakon minusa smo brzo odgovorili i okrenuli utakmicu u našu korist. Na kraju možemo žaliti i za sva tri boda, ali nedostajalo nam je više koncentracije u završnici, da privedemo utakmicu kraju, a domaćin je to kaznio prekrasnim pogotkom. Čestitke domaćinu na korektnoj igri, a mi želimo nastaviti pozitivan niz i pripremamo se za sljedeće kolo. – mišljenje je Ivana Peroševića.

SLAVONAC T. – VALPOVKA 2:7

Nikakvog iznenađenja nije moglo biti u dvoboju Slavonca i Valpovke, razlika u kvaliteti je jednostavno prevelika. Odličnu partiju pružio je Hrvoje Vida koji je s četiri pogotka pobjegao konkurentima za titulu najboljeg strijelca lige.

Čestitke gostu na zasluženoj pobjedi!  – riječi su Ivice Vuke.

– Čestitam domaćinu na fer i korektnom ponašanju. Dečki su se pošteno borili do zadnje minute i to ih je nagradilo s dva zgoditka. Mojim dečkima čestitke na zasluženoj pobjedi! Odigali smo korektno uz manje nedostatke koje moramo ispaviti već u sljedećem kolu. – rekao je trener Valpovke Goran Brkić.

MLADOST – TOMISLAV 4:2

Mladost je nastavila pobjednički niz, još su korak bliže službenoj potvrdi titule nakon slavlja nad neugodni Tomislavom.

– Po kišnom i vjetrovitom vremenu uspjeli smo svladati čvrste i neugodne goste. Od prve smo minute zagospodarili terenom, nabili tempo, stvarali šanse i iz jedne uspjeli zabiti. Pred kraj poluvremena mi sami vraćamo goste u igru. Drugo poluvrijeme nastavljamo sa svojom igrom, uspijevamo zabiti svoje prilike i na kraju zasluženo slaviti. Čestitam svojim momcima na borbenoj utakmici, dali su sve od sebe i na kraju nam se vratilo. Slijede nam dva gostovanja, moramo se što bolje pripremiti i psihički i fizički. Gostima puno sreće u nastavku prvenstva. – izjava je Ivana Denića, trenera Mladosti.

– Protiv motiviranog protivnika dva puta smo izjednačili rezultat, a onda našim individualnim greškama izgubili utakmicu. Čestitam domaćoj ekipi na zasluženoj pobjedi. – rekao je trener Tomislava Davor Rudec