/Nezaustavljiva Mladost slavila i u Piškorevcima VALPOVKA ODNIJELA BODOVE IZ KUŠEVCA
FB_IMG_1552838120545

Danas je igrano šest utakmica 18. kola osječko baranjske 1. ŽNL među kojima je daleko najviše pažnje privlačio veliki derbi Ratara i Mladosti u Piškorevcima. Derbi je otišao na stranu Mladosti koja je tako napravila ogroman korak prema naslovu prvaka, zaista je teško zamisliti scenarij po kojem titula ne završava u Satnici. Mi nažalost imamo manjih tehničkih problema pa donosimo samo izjave trenera i zapisnike s utakmica, ali jednom detalju moramo posvetiti posebnu pažnju u ovom kratkom uvodu. Često smo svjedoci razno raznih povika na suce, prigovara se na njihove odluke, ponekad i na samo njihovo ponašanje, ali gospoda Dražen Matasović, Hrvoje Lovrić i Dino Škalić danas su zaslužili naklon do poda. Najprije su dobro odradili 90 minuta na terenu, a onda još i bolje posao nakon utakmice. Naime, sudačka trojka derbija u Piškorevcima odrekla se svojih potraživanja te ih preusmjerila obitelji nedavno tragično preminulog Igora Kedačića!

RATAR – MLADOST 0:2

– Čestitao bi Satnici na zasluženoj pobjedi, stvarno su dečki dobro pripremljeni i igraju najbolji nogomet! Ja jedino danas mogu biti sretan što smo napunili tribine, zahvalio bi se terijerima i svim ljudima danas koji su bili na utakmici! Mi se okrećemo dalje, a Satnici još jednom čestitke – komentirao je Josip Mišić, trener Ratara.

– Još jedan derbi pun čvrstine i nervoze koji smo na kraju uspjeli okrenuti na našu stranu. Mislim da smo bili bolji tokom čitave utakmice, stvaramo puno šansi, ali realizacija nam mora biti bolja. Ova utakmica je bitna zbog samopouzdanja, jer ovdje nitko nije uzeo ni boda. Čestitam mojim momcima, neka proslave ovo kako samo oni znaju jer su  to i zaslužili. Domaćinu želim puno sreće u nastavku prvenstva. I još jednom želim izraziti sućut obitelji Kedačić u ime svih iz nogometnog kluba Mladost – izjava je Ivana Denića, trenera Mladosti.

ratar

TORPEDO – VALPOVKA 0:3

– Odigrali smo katastrofalnu utakmicu. Valpovka je bila bolja u svim segmentima igre i zasluženo pobijedila. Čestitam gostima na zasluženoj pobjedi – rekao je nakon utakmice Stjepan Jukić.

–  Čestitam mojim igračima na utakmici koju su odradili besprijekorno i zasluženo pobjedili. Stiskali smo zadnju liniju domaćina tokom cijele utakmice, došli smo pobijediti i to na kraju i napravili. Domaćinu čestitam na fer i korektnom ponašanju, a hvala i našim navijačima na podršci. Sada se okrećemo sljedećem kolu protiv Metalca – poruka je Gorana Brkića.

torpedo

FEŠK – TOMISLAV 2:0

– Prije svega čestitke svim akterima utakmice! Odigrali smo jednu tvrdu, čvrstu utakmicu bez previše prilika kako na jedno tako na drugoj strani, gdje smo se mi puno bolje snašli i odnjeli zasluženu pobjedu! Protivniku želim puno sreće u nastavku! Mi se okrećemo slijedećem susretu gdje idemo u goste lideru lige! – za Sportalo je rekao Stjepan Kapraljević, trener Feška.

Unatoč našoj dobroj igri prvi gol smo dobili iz jedanaesterca. I dalje smo imali dobar posjed lopte i nekoliko poluprilika te pred sam kraj utakmice dobili drugi gol. Taj gol je plod naša dva povrijeđena igrača jer nismo imali zamjena. Unatoč porazu nisam nezadovoljan jer je ekipa dala maksimum, a domaćinu čestitam na pobjedi – izjavio je Davor Rudec nakon utakmice.

fešk

METALAC – SLAVONAC L.  7:0

– Nismo mi niti u prva dva kola igrali loše, ali je problem što nas je jako malo pa onda kada nedostaju jedan ili dva igrača to je veliki problem. Danas su dečki stvarno odigrali odličnu utakmicu iako sam ih malo zezao u svlačionici pitanjem jesmo li mi bili dobri ili protivnik loš. Imali smo još prilika u prvom dijelu za ranije odlučiti utakmicu, Bekavac je osim četiri pogotka još zatresao vratnicu. Vjerujem da ćemo ako malo pojačamo rad i ako svi budu na utakmicama skupiti dovoljno bodova da izbjegnemo posljednje mjesto, sigurno mi nismo najlošija momčad ove lige – rekao nam je Zdenko Glumac, trener Metalca.

metalac

HAJDUK – VILJEVO  0:0

–  Kratko i jasno čestitam svojim dečkima na želji no danas nije išlo, promašili smo nekoliko dobrih šansi, pa je sve u svemu ovo i najrealniji rezultat – riječi su Igora Kolarića, trenera Hajduka.

– Zadovoljan sam načinom kako smo odigrali danas. Osvojili smo bod na jako trakom gostovanju.Taktički jako dobro, malo smo pali kondicijski, ali nije ni čudno kada slabo treniramo. Čestitke mojim dečkima na trudu, borbi i zalaganju. Zahvaljujem domaćinu na izuzetnoj korektnosti – za sportalo je rekao Dinko Puljić, trener Viljeva.

hajduk

SLAVONIJA – SLAVONAC T.  4:1

– Nakon dva poraza od Tomislava i mladosti Danas je meni i mojoj ekipi bio imperativ 3 boda što smo i ostvarili, ali nemogu da ne od komentiram utakmicu. Prvo poluvrijeme to i nije bilo loše gdje smo dominirali i otišli na poluvrijeme s 4:1.drugo poluvrijeme imali smo igrača više i mogu reći da je to bilo “sastali se nemogu i neću” sve u svemu trebala su nam ova 3 boda i jedino na tome čestitam mojim igračima. Slavoncu sve najbolje i sretno u nastavku prvenstva – mišljenje je trenera Slavonije Gorana Uzelca.

Čestitke domaćinu na zasluženoj pobijedi a nama ostaje i dalje borba za goli život. Imali smo i mi svoje šanse koje nismo iskoristili ali to je nogomet  – kazao je Ivica Vuka nakon susreta.