/Ratar maksimalan u 2., Dračice u 3. ŽNL NS Đakovo OMLADINAC JE BIO VRLO UVJERLJIV, ČAK 10 POGODAKA U KEŠINCIMA
ratar piškorevci

Općinski derbi u Punitovcima završio je bez pobjednika. Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a početkom nastavka domaćini su iskoristili gostujući crveni karton i iz prekida došli u vodstvo 1:0. Međutim, Josipovčani, s igračem manje u nastavku susreta igraju bolje i prekrasnim golom Denisa Kristeka dolaze do izjednačenja. Ovu pobjedu bodova najbolje su iskoristili Piškorevčani koji su sada sami na vrhu tablice.

Nogometaši Ratara nastavili su pobjedničku seriju. Protiv susjeda iz Budrovaca igrači trenera Josipa Mišića došli su do zaslužene pobjede čime su Piškorevčani, nakon pet odigranih kola i dalje stopostotni. Strijelci za Ratar bili su: Bekić, Bošnjaković i Bala.

Šokadija je ponovo razočarala svoje navijače. Na gostovanju u Kondriću odigrali su tek 0:0 i tako povećavali svoj zaostatak za vodećim Piškorevčanima.

Selčani su došli na svoje. Na domaćem su terenu do vrha napunili mreži Sloge iz Koritne.

Gosti su ostvarili dvije pobjede. Preslatinčani su slavili u Ivanovcima, a Viškovčani su slavili u Gašincima.

Hajduk hvata ritam. Na svom su terenu uvjerljivo pobijedili Dinamo iz Tnave i tako krenuli prema sredini tablice.

TABLICA

1. RATAR                                   5          5    0       0   17:1       15

11. DINAMO (TR)                 5         1       1    3      9:17       4

12. HOŠK                                5         1        0   4       5:16     3

13. REKORD                          5        0        2   3       1:9        2

14. SLOGA                             5         0        1   4       4:17      1

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Tri su se nogometaša Dračica već pretplatila za mjesto među strijelcima. Lucijanić, Andričić i Grgić bili su strijelci za sigurnu gostujuću pobjedu u Đurđancima. S nova tri boda Dračičani se i dalje nalaze na prvom mjestu sa svih petnaest bodova.

Posljednji Lapovčani napravili su veliko iznenađenje i uzeli bod momčadi Dinama iz RTomašanaca koja je u dosadašnja četiri kola ostvarila isto toliko pobjeda. Ovom podjelom bodova najviše su se okoristili Dračičani koji su sada sami na prvom mjestu.

Gorjanci su autoritativno prošli kroz Forkuševce. S uvjerljivih 4:0 slavili su protvi Jedinstva i tako zadržali priključak s vodećim momčadima lige.

U susjedskom derbiju Mandićevčani su do vrha napunili drenjansku mrežu i tako se popeli na peto mjesto.

Pravu golijadu vidjeli su gledatelji u Kešincima. Gosti iz Vrbice odigrali su odlično u prvih 45. minuta i poveli s 4:1. Jedini strijelac za domaćini bio je Dubravac. U nastavku susreta Kešinčani su krenuli puno bolje, Dubravac smanjuje na 2:4, a zatim Lovas postiže treći pogodak za svoju momčad. Međutim u tim trenucima Kešinčanima se ozlijedio golman Stjepko Tokić, a to koriste gosti i s dva pogotka rješavaju pitanje pobjednika.

NAPRIJED (MRZOVIĆ) – VELEBIT (POTNJANI)

SLAVONAC (ĐURĐANCI) – DRAČICE                                          0:3

KEŠINCI – RADNIK (VRBICA)                                                        4:6

MLADOST (LAPOVCI) – DINAMO (TOMAŠANCI)                     4:4

JEDINSTVO (FORKUŠEVCI) – BUDUĆNOST (GORJANI)       0:4

VINOGRADAR (MANDIĆEVAC) – ZRINSKI (DRENJE)            6:1