/Radnik četvorkom i feštom zaključio sezonu MURSA IDE U KVALIFIKACIJE ZA OSTANAK
Screenshot_20190604-154537_Facebook

Radnik četvorkom i feštom zaključio sezonu MURSA IDE U KVALIFIKACIJE ZA OSTANAK

Završena je Osječka 2. ŽNL koju je ove sezone osvojio Radnik iz Josipovca i izborio plasman u 1. ŽNL. Za kraj sezone u Josipovcu je spremljena velika fešta koju su domaći nogometaši uljepšala uvjerljivom pobjedom nad Erdutom.

FB_IMG_1559655904297

Od ostalih utakmica jedino je bilo bitno što će napraviti Mursa, a napravila je ono što joj je trebalo, pobijedila je Slavoniju i osigurala si kvalifikacije za ostanak u 2. ŽNL. Kiks Murse čekao je Vitez, nije ga dočekao ali i da je ne bi mu pomoglo. Užasnu sezonu momčad iz Antunovca završila je isto tako užasno, domaćim porazom sa čak 9 primljenih pogodaka. S obzirom da je poluvrijeme završilo vodstvom LIV-a 6:0 konačnih 3:9 čak i ne izgleda tako strašno, u drugom poluvremenumenu po bod svakom. Na svom terenu puno bolje nije prošla niti Sloga, Radnički je slavio 7:2 a Zvonimir Horvat postigao je 4 pogotka. I u Čepinu se domaćin nije proslavio, Dunav je s 3:2  slavio kod Klasa.