/Radnički preko Zvonimira Tulumovića do nova tri boda U SOLJANIMA SLAVONIJA UZELA BOD LIDERU
Zvonimira

Odigrano je 28.kolo 1.ŽNL VSŽ. Zvonimir Tulumović je dva puta u 5 minuta je pogađao mrežu Vrbanje i tako donio nova tri boda Radničkom. U Soljanima Slavonija uzela bod opuštenom prvaku. Negoslavci izrastaju u pravu momčadi i svima prave probleme, uzeli su ovpoga puta bod odličnom Slavoncu iz Komletinaca, sjajni Erić ponovo strijelac. Fruškogorac u zadnjih deset minuta utakmice preko Finte i Puđa okreće utakmicu u Bršadinu. Borinci petardom ispratili Slavonac iz Gradišta. Tomislav i Hašk remizirali u Cerni. Dva susreta su igrana jučer, Mladost iz Vođinaca nadigrala Borac, dok su Vidor i Zrinski podijelili bodove.

Izjave trenera:

NK SLAVONIJA Soljani : NK DILJ Vinkovci 2:2 (Gvozdić, Lazar)

Jedna vrlo dobra utakmica. Gost bolji prvo poluvrijeme gdje smo mi promašili ulazak u utakmicu, dogovor se nije ispoštivao. Drugo poluvrijeme smo promijenili raspored, bilo je malo i vike na poluvremenu, ušli smo dobro, zabili dva gola i bili bolji. Na kraju najrealniji ovaj rezultat, oni bolji prvo poluvrijeme, mi drugo, tako da svakome po bod mislim da je OK – izjavio je Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

Mogu čestitati svojim momcima, mislim da su odigrali jednu pravu mušku utakmicu. Odgovorili na adekvatan način protivniku koji je po mome mišljenju ušao pregrubo, nismo se uplašili, nismo istupili ni milimetra i poveli 2:0 do poluvremena. Drugo poluvrijeme smo malo pali, domaćin je to iskoristio i izjednačio na 2:2 – komentar je Dejana Pavličića, Dilj Vinkovci.

NK SLAVONAC Komletinci : NK NEGOSLAVCI Negoslavci 1:1 (Krajčir/ErIć)

Loše smo ušli u utakmicu. Poveli smo 1:0 u drugom poluvremenu, oni odmah izjednačili. Imali su dobre šanse da povedu, mi smo poslije toga imali da uzmemo bodove ali mislim da je neriješeno realan rezultat. Korektna utakmica, mi nismo bili na nivou, uostalom Negoslavci jedna dobra ekipa. Imamo još dva kola da odradimo i onda da odmorimo glave, a i noge – komentirao je Mario Đurković, Slavonac Komletinci.

Odigrali smo 1:1 na teškom gostovanju kod odlične, prave domaćinske ekipe Slavonca. Utakmica je bila fer, sportska, prava prvenstvena. Mislim da je rezultat bio realan, oni su imali nekakve svoje šanse, mi svoje, nismo iskoristili, stoga najispravnije 1:1 – prokomentirao Nikola Sredojević, Negoslavci.

slk

NK BRŠADIN Bršadin : HNK FRUŠKOGORAC Ilok 1:2 (Puđa, Finta)

Domaćin poveo 1:0, mi izjednačili, pred kraj utakmice zabili za 2:1, uzeli tri boda. Zadovoljni smo, imali smo premalo igrača, dva na klupi i to ozlijeđena, igrali smo bez juniora jer su imali oni utakmicu. Suđenje fer i korektno – izjavio je Siniša Boban Fruškogorac.

br

NK VRBANJA Vrbanja : NK RADNIČKI Županja 0:2 (Tulumović)

Utakmica je bila prava prvenstvena sa puno ritma, tempa, sa puno šansi i sa jedne i sa druge strane. Utakmica se lomila oko 70. minute kada smo zabili prvi pogodak i 5 minuta poslije zabili smo drugi, tu je bio kraj. Čestitao bih svojoj ekipi na pristupu i na pobjedi, a domaćin i suđenje korektno – komentirao je Andrija Besek, Radnički Županja.

vrb

NK BORINCI Jarmina : NK SLAVONAC Gradište 5:1 (Merkaš 2x, Ležaić 2x, Rožić)

Oni su poveli 1:0, 1-2. minuta. Utakmica korektna, bili smo kvalitetniji cijelu utakmicu, oni su došli s 11-12 igrača, nisu mogli parirati. Zasluženo smo pobjedili u jednoj korektnoj utakmici – rekao nam je Zlatko Mihin, Borinci Jarmina.

bor

NK TOMISLAV Cerna : NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci 1:1 (Jakšić/ Majstorović)

Utakmica u kojoj smo mi bili bolji prvo poluvrijeme i poveli preko Jakšića, da bi drugo poluvrijeme gost imao jedanaesterac kojeg naš golman Kuterovac brani. Ipak gosti nam daju gol iz kornera i završava 1:1. Rezultat možda i najrealniji prema prikaznom. Ekipi HAŠKA želim sreću u nastavku prvenstva – prokomentirao je Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

Odlična utakmica, igrao se nogomet, odličan vrata domaćih, između ostalog i obranio nam je kazneni udarac u 53.minuti. Gol za nas je postigao Majstorović, mislim da je vratar domaćih igrač utakmice. Jedno moram istaknuti, da smo izgubili rekao bih isto, suđenje čista desetka, sve trojice sudaca, najbolje suđenje koje smo mi viedjeli i imali u ovih 28.kola, bravo za suce i bravo za moje dečke koji su pokazali karakter i odigrali odlično drugo poluvrijeme. Sportski Pozdrav! – komentar je Ivana Lukića, Hašk Sokol S. Jankovci.