/Radnički torpedirao Borince, fenomenalni Borac nastavlja niz BRŠADIN SE VJEROJATNO OPRAŠTA OD PRVE ŽNL
radnički pejaković fb

Odigrana su dva subotnje susreta u Prvoj ŽNL VSŽ u kojima su slavili domaćini. Radnički je odigrao maestralnu utakmicu i do nogu potukao Borince dok je fenomenalni Borac nastavio svoj niz pobjeda.

16 NK BRŠADIN Bršadin 27 31 : 73 5 5 17 20

NK RADNIČKI Županja : NK BORINCI Jarmina 5:0 (Čavlović, Bukva, Tulumović, Jozić 2)

Utakmica puna tempa, ritma, kombinatorike s naše strane, bilo je presudno što smo imali voljni momenat, bili smo raspoloženi, zabili smo pet pogodaka, uz to mogli smo još toliko, najbolja naša utakmica dosad. Čestitke dečkima na utakmici, suđenje korektno kao i gost – komentar je Andrije Beseka, Radnički Županja.

Zaslužena pobjeda domaćina, nešto malo probali, ne ide, podbacili skroz – izjavio je Zlatko Mihin, Borinci Jarmina.

NK BORAC Drenovci : NK BRŠADIN Bršadin 2:0

Sa ovim porazom su i naše zadnje nade potonule, utakmica je bila više egal, oni su poveli u prvom poluvremenu vrlo rano, imali smo svoje šanse iz kojih nismo dali gol. Početkom drugog poluvremena daju drugi gol i utakmice idu u njihovu stranu. Nema tu šta da se kaže, bila je ovo jedna loša polusezona, na kraju krajeva mislim da se moramo prestrukturirati, napraviti neki novi plan i spremati se za drugu županijsku – prokomentirao je Branislav Mirković, Bršadin.