/Radnički polupao Jovana Lazića na krilima sjajnog Gorana Jankovića PRETPOSLJEDNJE KOLO BARANJSKE LIGE
radnički mirkovac

Baranjska liga, odnosno 3. ŽNL Beli Manastir stigla je do samoga kraja, sljedećeg vikenda igra se posljednje kolo prije zimske pauze, a druga momčad Radničkog iz Meca pobrinula se da nas u proljeće čeka zanimljivo natjecanje za naslov prvaka. Radnički je kao domaćin do nogu potukao vodeću momčad lige, Jovana Lazića. Već u prvih 45 minuta sve je bilo odlučeno, Radnički je imao ogromnih 4:0, strijelci su bili Ferenc i Juranić po jednom te Goran Janković dva puta, uz što je u nastavku postigao još jedan i tako definitivno postao prvo ime utakmice.

Domaćini su imali veliku dominaciju u 10. kolu, jedino se Luč osladio gostujućim bodovima, i to na krajnje impresivan način. Protivnik im je doduše bila slabašna Croatia koja nema niti boda, uz samo jedan postignuti pogodak u dosadašnjem natjecanju, no svejedno, treba zabiti 7 golova. Mitić je bio najraspoloženiji sa 4 egzekucije, dva puta je pogodio Stojanović, a jednom Ačkar. Graničar je u Torjancima s 3:0 nadigrao Slogu, a po tri pogotka na svojim terenima postigli su i Radnik i Radnički iz Mirkovaca. I jedni i drugi su slavili 3:1 pobjede, za Radnik je dva pogotka postigao prvi strijelac lige Mario Pirgl a za Radnički Goran Kuštro.