/Prva pobjeda Oriolika pod vodstvom Roberta Dujića JOSIP MAJSTORIĆ JE ZABIO POBJEDONOSNI POGODAK
oriolik fb

Konačo su Oriovčani skinuli prokletstvo rezultata 2:2 na koji su se pretplatili u proteklim susretima. I u ovoj je utakmici taj rezultat bio aktivan određeni dio vremena no Josip Majstorić se pobrinuo da tako ne završi.

Oriovac, igralište Oriolik, gledatelja 100, sudac Dergez (Đurđevac)

Oriolik – Bedem 3:2

Strijelci : 0:1 Vuksanović (17), 1:1 Mijić (30), 2:1 Jurić (36 – 11m), 2:2 Borko (41), 3:2 Majstorić (51)

Oriolik: Herceg 7, Jurević 6,5, Kokotović 6,5, Mijić 7, Jurić 7 (90.Plemenčić), Barišić 6,5, Majstorić 7,5 (86.Stahović), Lucić 7, Blatančić 7, Stubičan 7, Jašarević 6,5

Trener: Robert Dujić 7

Bedem: Anić 7, Babić 6,5, Smolčić 6,5, Borko 7, Validžić 6, Božić 6, Vuksanović 7, Jagustin 6,5, Ujvari 6,5 (72.Pintarić 6), Sambol 6 (83.Kockarević), Pervan 6 (58.Gazić 6)

Trener: Josip Raić Sudar 6,5

Igrač utakmice: Josip Majstorić (Oriolik)

Napokon su tri boda sletjela na konto Oriolika pod vodstvom trenera Dujića. Momčad se napokon probudila i uzela tri boda u utakmici u kojoj su domaći krenuli puno odlučnije i od početka stiskali gol Bedema te su već u 6.min imali stopostotnu situaciju preko Jurića koji je pogodio golmana Anića sa sedam metara, a koji u toj akciji hvata loptu i šalje svoju momčad u kontru iz koje Vuksanović izlazi sam na Hercega i zabija za 0:1. Nakon gola gledamo još angažiraniji Oriolik koji stišće goste te prijeti preko Mijića u 16.minuti, ali pri tome domaćin ostavlja dosta prostora gostima koji iz jedne kontre izlaze sami na Hercega u 20.minuti, ali Vuksanović nije priseban i Herceg brani. Trud Oriovčana se isplatio u 31. minuti kada Mijić zabija za 1:1 nakon ulaska u 16 metara i šuta u daljnji kut nemoćnog Anića U 35.minuti Lucić ulazi u sredinu te podvaljuje loptu u 16 metara Majstoriću kojeg ruši Božić i crveni iz Oriovca imaju kazneni udarac koji je u 36.minuti realizirao Jurić.

Pad koncentracije obrane Oriolika koriste igrači Josipa Raić Sudara koji nakon prekršaja na 18 metara kada obrana ruši Ujvaria dobivaju slobodan udarac iz kojeg Borko pogađa za 2:2 Drugo poluvrijeme odlično otvaraju Oriovčani koji u 52.minuti dolaze u vodstvo nakon ubačaja Jurića Luciću koji pak prenosi loptu do Majstorića kojemu nije bilo teško zabiti za 3:2. U 68. minuti Borko iz još jednog slobodnjaka ugrožava Hercega, ali domaći pouzdani čuvar mreže to brani. U 70. minuti nakon spašene lopte Mijić vraća Juriću koji pokušava lobati Anića, ali lopta završava na gredi. U 74. minuti Borko ponovno testira Hercega iz slobodnog udarca, a u 81.minuti nakon ubačaja Mijića lopta dolazi do Majstorića koji prebacuje vrata. U 90. minuti Oriovčani opet strahuju nakon udarca Jagustina kojeg sigurni Herceg ipak brani te ostavlja tri boda u Oriovcu za prvu prvenstvenu pobjedu Roberta Dujića..