/Pristojan poraz od Podravke okidač za bodove protiv Sesveta U SUBOTU U ZRINJEVCU GOSTUJU RUKOMETAŠICE SESVETA
žrk os fb

Rukometašice Osijeka nisu uspjele doći do pozitivnog rezultata protiv Podravke no to je bilo teško za očekivati, a ono bitnije je da atmosfera u nastavku natjecanja ne bude narušena lošom izvedbom ili katastrofalnim porazom. Unatoč porazu igračice trenerice Crnov u dobrom raspoloženju dočekuju Sesvećanke koje će u subotu gostovati u Zrinjevcu.

Prema najavama Jelene Crnov svaki podnošljiv poraz ne bi narušio atmosferu uoči nastavka natjecanja i dolaska Sesveta koje sigurno nisu nimalo lagan protivnik no nakon dva sušna kola pred svojim navijačima moraju se tražiti bodovi. Razloga za optimizam ne manjka, Dora Lacković odigrala sjajnu partiju postigavši čak 13 pogodaka u Koprivnici.

13 ZAMET 13 4 -91

Imale su Osječanke i vodstvo u 8.minuti te jedan period dobre igre kada su serijom 4:0 početkom drugoga dijela naznačile da je moguća i senzacija no igračice Zlatka Saračevića su ipak pokazale da su u ovome trenutku kvalitetnije te na kraju zasluženo došle do pobjede 38:30.

Stoga svi u dvoranu pomoći djevojkama u borbi za bodove i očuvanje prvoligaškog statusa u subotu u 18 sati. Dodatna lijepa vijest može biti poticaj svima u klubu, a to je da Grad Osijek financira sve prijevoze na službene utakmice mlađih dobnih skupina. Sve je ugodnije biti dio kolektiva ŽRK Osijek, samo nedostaju bodovi, a prilika je već u subotu doći do njih. Vrijedi napomenuti da će sutra biti predstavljanje novog pojačanja, vrijedni sportski direktor Goran Crnov ne staje!