/Požeški rukometaši uvjerljivi i protiv Županje U DRUGOM POLUVREMENU PRAVA RAPSODIJA POŽEŽANA
IMG_1387

Rukometaši Požege nastavili su svoju sjajnu seriju ove jeseni i niz zaokružili na 10 uzastopnih pobjeda. Nakon njih 9 u prvenstvu, večeras su u SD Tomislav Pirc u kup natjecanju nadigrali goste iz Županje.

RK POŽEGA – RK ŽUPANJA 44:27 (18:16)

Požega je odlično otvorila utakmicu, imali su lijepu prednost od 4:1 i onda – stali. Gosti su se skupili u obrani, istrčali dvije kontre i vrlo brzo oni su bili u prednosti za tri gola, rezultat je bio 9:6 za Županju. Nakon minute odmora Požega ponovno hvata ritam s početka i polako se vraća i ponovno ima prednost na 11:10. Do odmora se igralo potpuno ravnopravno, a Požega je na poluvrijeme otišla s +2.

IMG_1313

U drugom poluvremenu ponovno domaći sjajno otvaraju, ali ovoga puta Županjci nisu imali odgovora pa je prednost samo rasla iz minute minutu. Odigrali su domaći vrlo atraktivnu utakmicu, lijepi broj gledatelja mogao je uživati u brzom rukometu. Kontra Požege je funkcionirala savršeno, samo jednu na čitavoj utakmici nisu iskoristili! Ovom pobjedom Požega je ušla među 16 najboljih i sasvim je sigurno da se uskoro sprema pravi rukometni spektakl u Zlatnoj dolini bez obzira koga im ples kuglica namjeni.

IMG_1582 IMG_1580 IMG_1579 IMG_1549 IMG_1537 IMG_1509 IMG_1491 IMG_1485 IMG_1448 IMG_1437 IMG_1403 IMG_1366 IMG_1354 IMG_1341 IMG_1265 IMG_1231 IMG_1227 IMG_1225 IMG_1220 IMG_1209 IMG_1203 IMG_1585