/Poraz Tomislava, Omladinac iz Gornje Vrbe korak do naslova OMLADINAC JE PROŠAO TEŠKO GOSTOVANJE U SIBINJU
zadrugar oprisavci fb

Čini se da imamo pobjednika, ali za to ipak Omladincu iz Gornje Vrbe treba pobjeda u zadnja dva kola no kako igraju igrači Ivana Pavkovića teško će prokockati ovakvu priliku koju im je pružio susjed i vječiti rival iz Donje Vrbe svladavši Tomislava. Batrina je kompromitirala plasman u MŽNL, ali i tu će se u zadnja dva kola voditi žestoka borba.

24 26.05.2019 17:30 Sibinj Mladost S – Omladinac GV 0:1

Ko bi rek’o čuda da se dese! Moram pohvaliti dečke jer su do sada putovali na utakmice, ali na ovu su došli – Darko Vrljić (Zvonimir)

Odigrali smo slabu utakmicu u kojoj je domaćin bio bolji i vise želio pobjedu, zaslužena pobjeda domaće ekipe – Irfan Islami (Tomislav)

1

2

Rastrgana utakmica, bitna za obje ekipe, imali smo više šansi i zasluženo slavili. Borili smo se, bilo je i grešaka no sve u svemu dobro je završilo. Publika je bila standardno odlična, suđenje dobro, a uspjeli smo zapucati penal u 80.minuti – Ivan Trupina (Budućnost)

Danas je bio dan kada nismo bili na istoj valnoj duljini ja i igrači. Nismo očekivali ovakav rasplet , obje momčadi su bile u grču, domaćin malo sretniji i spretniji, možemo ima samo čestitati ako im je ovo dovoljno za ostanak u ligi – Stjepan Renić (Batrina)

3

Danas sa jako puno izostanaka junački odigrana utakmica protiv favoriziranog Bukovlja. U drugom poluvremenu nismo iskoristili stopostotne šanse, da bi nesretno zabili autogol u 93.minuti – Antun Kladarić (Omladinac ST)

Domaćin se branio čitav susret, a na kraju je i mogao do slavlja jer su imali nekoliko jako dobrih kontri. Imali smo velik posjed i tek smo u nadoknadi zabili gol i došli do pobjede. Viktor Kajtazi je odlučio utakmicu svojim prekrasnim pogotkom – Mario Petrović (Slavonac)

Nova tri boda, čestitke mojim igračima na pobjedi. Gostu sretno dalje – Robert Balić (Slavonac NK)

Izgubili smo 2:0. Nismo bili pravi. Više sile su odlučile da nam je ipak mjesto u 1. županijskoj. A šta ćemo mi mali, nego glavu gore i dalje po svom pošteno. Sretno domaćinima dalje – Hrvoje Wdovjak (Omladinac)

4

Gost je bio bolja ekipa, najbolja su ekipa lige, nemam riječi. Pokušali smo se oduprijeti, ali nije išlo. Imali smo neke prilike koje nismo iskoristili, ali gost je jednostavno bio bolji u svim segmentima. Suci su sudili bez zamjerke – Dinko Rosandić (Mladost)

Odigrali smo hrabro kao da igramo kod kuće. Ovo je jedna od naših zrelijih utakmica, vrlo disciplinirano i zasluženo do pobjede. Dolazi nam sada Amater gdje možemo potvrditi titulu  – Ivan Pavković (Omladinac)