/Polet jesenski prvak našičke 2. ŽNL 5 POGODAKA ELVISA MIHALJEVIĆA
polet bokšić

Polet jesenski prvak našičke 2. ŽNL 5 POGODAKA ELVISA MIHALJEVIĆA

Teško su nogometaši Poleta mogli na impresivniji način osvojiti jesenski naslov u našičkoj 2. ŽNL. Na gostovanju u Lili isporučili su u domaću mrežu 9 pogodaka, naravno uz sjajnu partiju najboljeg igrača lige Elvisa Mihaljevića.

Mihaljević je postigao 5 pogodaka z velikoj 9:1 pobjedi Poleta kojom je momčadi iz Bokšića matematički potvrdila jesensku titulu. Pala je tako u drugi plan odlična partija Kundida koji je postigao 3 pogotka, nije lako biti suigrač najboljeg strijelca lige. Zanimljivo je da je od 55. minute na golu Lile stajao igrač Dražen Lamot nakon ozljede vratara, i sasvim pristojno odradio posao, primio je u 35 minuta samo 3 gola. Nakon 12. kola prvi pratitelj Poleta je Croatia koja je s mirnih 3:0 bila bolja od posljednje momčadi lige, a preskočila je Omladinac koji je iznenađujuće zapeo na domaćem terenu protiv Mladosti.

Nestvarnu utakmicu odigrali su Šipovac i Seljak. Gosti su došli do pobjede iako su utakmicu završili sa čak 4 igrača manje. Prvi žuti karton gosti su zaradili već u prvoj minuti zbog – prigovora. U 18. minuti iz istog razloga dva je zaradio Boduljak, a jedan Zvonimir Pavlović, koji je kasnije izletio iz igre ali i “ritma kartona”, drugi je zaradio zbog starta u 50. minuti. Onaj u prvoj zaradio je Mateo Batovanja koji je u 85. minuti kompletirao i drugi, a ukupno treći isključujući u svojoj momčadi, a zaradio si je vjerojatno malo duži odmor. I uz 3 igrača manje Seljak je – pobjedio!

našice 2

U ostalim susretima Željezničar i Sloga su odigrali miroljubivih 1:1, a Marko Runje je s dva pogotka predvodio Đurđenovac do pobjede protiv Motičine u još jednoj jako zanimljivoj utakmici punoj preokreta, a sve se što se golova tiče dogodilo u prvih sat vremena igre. Rezultat 1:1 bio je aktualan i na kraju utakmice koju su u Klokočevcima odigrali tamošnja Slavonija i Iskrica.