/Pobjede odbojkašica u Prvoj ligi VUKOVARKE ČUVAJU DRUGO MJESTO
žok vukovar

Pobjede odbojkašica u Prvoj ligi VUKOVARKE ČUVAJU DRUGO MJESTO

Proteklog vikenda u Prvoj ligi odbojkašica odrađeno je 8. kolo, a naše djevojke su bile odlično raspoložene, Đakovčanke su osvojile sva 3 boda protiv Rockwoola a Vukovarke nakon -2 seta došle do pobjede i nova dva boda.

Malo su pospano Đakovčanke krenule u utakmicu što je Rockwool iskoristio i osvojio prvi set na utakmici, ukupno svoj drugi u ovoj sezoni. Bilo je to dovoljno da se domaće odbojkašice uozbilje, dignu razinu svoje igre i do kraja rutinski osvoje sva tri seta i isto toliko bodova kojima se odvajaju od Azene i Kostrene. Upravo Azena je bila domaćin ENNI Vukovar s kojim su odigrale pravu dramu. U prva dva potpuno izjednačena seta u samoj završnici sreća se okrenula na stranu Azene koja je tako stigla na korak do pobjede, no djevojke iz Vukovara su tada dodale gas, zaigrale kako se očekuje od njih i na kraju odličnom igrom došle do pobjede 3:2.

29. OK ĐAKOVO – ŽOK ROCKWOOL 3:1 (20:25,25:12,25:19,25:15)
30. ŽOK AZENA VELIKA GORICA – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (26:24,26:24,20:25,21:25,10:15)
31. OK KOSTRENA – ŽOK DRENOVA 0:3 (18:25,20:25,20:25)
32. OK BRDA – OK ZADAR 3:0 (25:19,25:12,25:23)

screenshot-hos-cvf.hr-2017-11-29-00-45-41-393

U sljedećem kolu naše djevojke imaju dijametralno suprotne protivnike, Đakovo putuje u Split kod vodećih Brda, a Vukovar u svojoj dvorani ne bi smio imati nikakvih problema protiv posljednjeplasiranog Rockwoola.