/Pobjeda Želje u nedjeljnom derbiju (DODANE IZJAVE) ŠOK TERAPIJA ŠOKADIJE MOŽEMO REĆI USPJEŠNA
našk

Odigrane su tri utakmice nedjeljnog programa u MŽNL Slavonije i Baranje i domaćini su upisali samo jedan bod, dok su dvije utakmice završile pobjedama gostiju.

DARDA 3:3 ŠOKADIJA

dardsok

Nemam pametnog komentara na ovo danas, nismo trebali ni bod uzeti, s ekipom koja u 7 kola nikog nije pobjedila (bez podcjenjivanja) mi se većim dijelom utakmice branimo i to na svom terenu, 3 gola kod kuće nam nije dosta, s takvim pristupom nemamo šta tražit u ligi, imali smo priliku priključit se vrhu i opušteno završiti polusezonu bez pritiska, sad opet slijedi grčevita borba – rekao nam je za sportalo Vanja Kovač

Nisam imao puno vremena za pripremiti ekipu, samo tri treninga. Došli smo igrati otvorenu utakmicu u Dardu, nakon našeg vodstva domaćin je poveo 3:1, ali mi se nismo predavali, nakon izjednačenja imali smo priliku i pobjediti, nama puno znači ovaj bod koji je po meni najrealniji. Zadovoljan sam s ekipom jer su mladi i željni rada. Čestitam domaćinu na fer i korektnoj igri i sucima na odličnom suđenju – zadovoljan je premijernim nastupom na klupi Šokadije Ivica Cvitkušić

VIHOR 0:3 ŽELJEZNIČAR

vihorzelj

Došli smo na nezgodno gostovanje u Jelisavac i imali smo dobru pripremu za ovu utakmicu, s obzirom da smo zadnju utakmicu na svom terenu bili poraženi, dogovorili smo se da ćemo odigrati jednu dobru utakmicu i pokušati vratiti izgubljene bodove. Protivnik je u drugom poluvremenu bacio sve karte u napad, a mi smo iz kontre riješili utakmicu pred kraj, mi smo danas nadigrali domaćina i zasluženo odnijeli sva tri boda – komentar je trenera Željezničara Gabrijela Crnkovića

SLAVONAC 0:2 NAŠK

slavnask

Mi u ovoj dijelu prvenstva puno bolje igramo u gostima, pa smo tako i danas kompaktno i disciplinirano odigrali utakmicu i iz kontri dobili utakmicu. Nakon promašenih šansi u drugom poluvremenu, uspjeli smo na kraju riješiti utakmicu pogotkom u zadnjim minutama i zasluženo pobijediti – izjavio nam je trener NAŠK-a, Adam Pastva.