/Pet golova neuhvatljivoga Kubaše! 2. ŽNL Našice
2. žnl našice 2

Pet golova neuhvatljivoga Kubaše! 2. ŽNL Našice

U 19. kolu 2. ŽNL Našice pobjedničke ekipe su Đurđenovac, Šipovac, Sloga, Željezničar i Mladost, a susret između Iskrice i Seljaka odigrana je izjednačeno.

Susret između Iskrice i Seljaka završio je rezultatom 2:2. Za domaće je dva gola zabio odlični Kraljik u 31. i 44. minuti, a za goste su bili precizni Boduljak u 23. minuti i Kovačević u 82. minuti.

U dvoboju između Poleta i Đurđenovca konačni rezultat je 0:5. Za goste dva pogotka zabio je Pavliću 8. i 71. minut, a po jedan pogodak zabili su Vuković u 12. minuti, Pavličić u 28. i Ćosić u 79. minuti susreta.

U Našicama domaći Šipovac pobijedio je Lilu rezultatom 1:0. Za domaće jedino pogodak na utakmici zabio je Sabljak u 28. minuti.

Utakmica između Motičine i Sloge završila je rezultatom 1:2. Za domaće jedini gol na utakmici postigao je Peršić u 55. minuti susreta,a  za goste bili su precizni Knežević u 44. minuti i Pavić u 78. minuti.

U susretu između Croatie i Željezničara konačni rezultat je 3:7. Za goste je pet puta zatresao mrežu Croatie neuhvatljivi Kubaša u 41., 48., 55., 72. i 76. minuti, a dva gola je zabio Gašparić u 50 i 90. minuti. Za domaće dva gola je zabio Ferčec u 6. i 18. minuti, a jedan gol Uremović u 4. minuti susreta.

Dvoboj između Mladosti i Zoljana završio je rezultatom 1:0. Za Mladost je zabio gol Štefančić Luka u 79. minuti susreta.

U utakmici između Slavonije i Omladinca konačni rezultat je 2:3. Za Omladinac dva gola zabio je Klaban u 10. i 19. minuti, a jedan gol zabio je Kolembus u 90. minuti, za domaće je zabio Horvat u 23. minuti iz kaznenog udarca i Markotić u 40. minuti.

U 20. kolu 2. ŽNL Našice odigrat će se utakmice između Seljaka i Slavonije, Omladinca i Mladosti, Zoljana i Croatie, Željezničara i Motičine, Sloge i Šipovca, Lile i Poleta te Đurđenovca i Iskrice.