/Na otvorenju sezone odmah veliki derbi u kojemu su slavili nogometaši iz Davora UNATOČ PORAZU MOMČAD IZ REŠETARA OSTALA JE NA VODEĆOJ POZICIJI
graničar laze fb

Na otvorenju sezone odmah veliki derbi u kojemu su slavili nogometaši iz Davora.

NED 12.03.2017. 15,00 KREČAR MLADOST 0 : 3

DINAMO Godinjak : SAVA Mačkovac 5:1 (2:1)

STADION Leštat Godinjak
VRIJEME Oblačno
TEREN Travnat, dobar za igru
GLEDATELJA 50
SUCI Ivan Perak, Ilija Bungić, iz gledateljstva DELEGAT Dragutin Strinavić

STRIJELCI 1:0 Damir Vlainić 6′, 1:1 Matej Kalanjoš 18′, 2:1 Jakov Balunović 41′, 3:1 Ivan Marošević 48′ (pen), 4:1 Ivan Komarčić 63′, 5:1 Ivan Marošević 72′

DINAMO J.Bunikić, M.Planteković, S.Marinović (od 73′ K.Ivanišević), B.Ugarković, T.Špoljarić (od 12′ I.Komarčić), J.Balunović (od 80′ J.Laktić), D.Vlainić, I.Marošević, M.Španić, B.Budić (od 80′ M.Špoljarić), M.Marinović (od 82′ N.Šimunović) TRENER Josip Špoljarić

SAVA I.Jurašinović, I.Matijević, D.Jurišić, I.Petranović, M.Dukanović, M.Mandušić, M.Adžić, R.Gubić, B.Krajačić, S.Jurašinović, M.Kalanjoš TRENER Petar Strinavić

Dočekao je Dinamo danas na svome terenu pretposljednju momčad na tablici Savu iz Mačkovca i zasluženo pobijedio u utakmici koja je bila donekle neizvjesna samo prvo poluvrijeme koje je završilo 2:1 za Dinamo.
Upravo Dinamo je stvarao brojne šanse, ali strijelci danas nisu bili posebno raspoloženi, dok je momčad iz Mačkovca pružila obećavajuću igru prvo poluvrijeme i stvorila neke izgledne situacije pred golom domaćina, te jednu zaista odličnu šansu.
Drugo poluvrijeme gosti nisu imali svježine za ozbiljniji otpor i igrači Dinama koriste prilike za uvjerljivu pobjedu od 5:1.