/Osijek Kelme i Brod 035 bez bodova u 18.kolu DINAMO JE SLAVIO U ZRINJEVCU DOK SU OSLABLJENI BROĐANI PORAŽENI U DUBROVNIKU
brod yt

Osijek Kelme i Brod 035 bez bodova u 18.kolu.

Osijek Kelme – Futsal Dinamo 2:4 (2:1)

U derbiju 18.kola 1.HMNL, Futsal Dinamo je preokretom u nastavku slavio na gostovanju u osijeku rezultatom 2:4! Domaći su nakon prvih 20 minuta imali prednost 2:1 golovima Ćurkovića i Dakića, no gosti u nastavku dolaze do vrijedne pobjede kojom ostaju u utrci za 2.mjesto, te će u utorak na gostovanju u Splitu tražiti pobjedu koja bi im to i omogućila. Osječani su usprkos porazu zadržali vrlo dobro 5.mjesto, s realnim izgledima da osiguraju doigravanje.

Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Tomislav Katinić
Treći sudac: Dalibor Buljić
Četvrti sudac: Marko Tomić
Delegat: Smiljko Vranić

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Matias Mijić, Petar Pranjić, Josip Šalaj, Ante Ćurković, Robert Nospak, Zvonimir Horvat, Nikola Eror, Gordan Duvančić, Goran Dakić, Kristijan Lukenda, trener: Marin Smoje

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Đulvat, Douglas Reed, Vito Gagulić, Sadat Ziberi, Matej Horvat, Mihovil Prgomet, Kristijan Grbeša, Davor Kanjuh, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Danijel Bešlić, Karlo Maloševac, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Matošević (3′), 1:1 Ćurković (11′), 2:1 Dakić (16′), 2:2 Penava (22′), 2:3 Kanjuh (25′), 2:4 Horvat (39′)

Square – Brod 035 3:0 (1:0)

Pobjedom nad izravnim konkurentom u borbi za doigravanje dubrovački Square ozbiljno se uključio u borbu za doigravanje. Momčad Mate Cvjetkovića pobjedom 3:0 osigurala je bolji plasman od Broda 035 u slučaju da natjecanje okončaju bodovno poravnati, a najzaslužniji za pobjedu domaćih je Maro Ðuraš koji je postigao sva 3 zgoditka. VIDEO s najzanimljivijim detaljima pogledajte ovdje.