/Osijek III preuzeo vrh 2. HOL ČEPINKE ODMARALE U 4. KOLU
žok slavonski brod

Osijek III preuzeo vrh 2. HOL ČEPINKE ODMARALE U 4. KOLU

2. Hrvatska odbojkaška liga ima novog lidera, to su odbojkašice Osijeka III koje su pobjedom nad Vukovarom II iskoristile slobodno kolo Čepina i zasjele na vrh prvenstvene ljestvice.

Mlada ekipa Osijeka lakoćom je slavila protiv Enne na domaćem parketu, iako su u drugom setu gošće malo priprijetile, pobjeda Osijeka nije dolazila u pitanje. Vitez je na gostovanju u Valpovu bio iznimno uvjerljiv, domaće djevojke su tek u trećem setu koliko toliko parirale raspoloženim gošćama.

Našičanke su stigle do svoje prve prvenstvene pobjede, na domaćem su parketu s 3:1 bile bolje od Agrotehnike koja je tek uspjela osvojiti svoj prvi set u sezoni, doduše, to im je bila tek druga utakmica pa taj podatak i nije tako porazan. Prava odbojkaška poslastica u Slavonskom Brodu. Na kraju su odbojkašice Đakova očekivano pobjedile, ali bilo je to puno teže od očekivanog. Sjajno su Brođanke otvorile utakmicu, nakon drame koja je otišla na njihovu stranu u prvom, osvojile su i drugi i činilo se da je senzacija pred vratima. Ipak, nakon tog šoka gošće odlično reagiraju i okreću utakmicu, ali Brođanke su zaista pokazale odbojku koja plijeni. Ako ovako nastave sigurno će biti u samom vrhu 2. HOL.

17. ŽOK NAŠICE – OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:16,25:14,22:25,25:14)
18. ŽOK OSIJEK III – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:21,25:19)
19. OK VALPOVKA – ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,6:25,20:25)
20. OK SLAVONSKI BROD – OK ĐAKOVO 2:3 (27:25,25:20,23:25,21:25,11:15)