/Opatija bolja od Marsonije DOBRO OTVARANJE, ALI JE KVALITETA NA STRANI OPATIJE
Marsonia - Opatija, slika 3

Opatija bolja od Marsonije DOBRO OTVARANJE, ALI JE KVALITETA NA STRANI OPATIJE

I u drugoj vaterpolskoj utakmici majstorice za mlađe kadete VK Opatija je bila puno bolja i pobijedila 18:4 ( 3:3, 5:1, 7:0, 3:0 ). Marsonia je povela s 2:0 i na kraju prve četvrtine rezultat je bio neriješen 3:3. Kako u ovoj kategoriji moraju u jednoj četvrtini igrati sedam igrača, a u drugoj četvrtini drugih sedam igrača, uključujući promjenu vratara, Opatija je krenula sa slabijom postavom što se posebno primjetilo kada je počela druga četvrtina.

U posljednje dvije četvrtine Opatija je bila nadmoćna na terenu što je i odraz rezultata od 10:0. Mladi marsovci trenera Kristiana Šimića morati će još više zapeti i svoju priliku potražiti u Kupu Hrvatske. Golove za VK Marsonia postigle su djevojka Karešin i Glas te dečki Šokić i Levak. Branili su Dokuzović i L. Čičak, a igrali su još Šimić, Katušić, Boček, Grgurić, Kristijan, Šimunović i M.Čiča