/Omladinac pobjedom potvrđuje sjajnu polusezonu u 2.ŽNL BPŽ istok NESTVARAN REZULTAT IZ ZADUBRAVLJA - ČAK DESET POGODAKA DUBRAVE PROTIV SLAVENA
dubrava slaven fb

Pobjedom nad Raketom Omladinac iz Starog Topolja na najbolji način potvrđuje jesensku titulu i pokazuje da je na pravom putu k obrani prošlogodišnjeg naslova. Imenjak iz Novog Grada s druge strane nije osvojio niti bod u 12 odigranih kola. Iako je odigrano zadnje kolo istočni drugoligaši imaju još jednu rundu i to utakmice prvoga kola koje nisu odigrali u za to predviđenom terminu.

Za novu pobjedu lidera najzaslužniji su bili strijelci i asistenti Sudić Josip (11m – iznudio Jeleč Vlado) i Dančo Robert 2 (Kuprešak Petar).

Slaven je u Zadubravlje došao sa samo deset igrača i čak se dobro držao na otvaranju susreta zahvaljujući bravuroznim intervencijama Rosandića. Ipak u 9. minuti nakon sjajne lopte igrača utakmice Darija Gruića Marko Farkaš postiže pogodak za 1:0 , ali gosti se nakon par minuta vraćaju i postižu pogodak za 1:1. Do kraja poluvremena Dario Gruić i Marko Farkaš dižu rezultat na 3:1. Trener domaćih Blaževac na poluvremenu iz igre vadi Maroševića, Rašića i Farkaša, a uvodi Tomislava Vidakovića koji sjajnim prodorom povratnom loptom nalazi Daria Gruića koji postiže svoj drugi pogodak. Dva pogotka je postigao i Brane Radovanović te po jedan Blaževac, T.Gruić ,A.Bukvić i Neno Radovanović koji je ušao umjesto Ivana Blaževca.

Graničar nosi u Šamac tri boda iz Bebrine. Strijelci za pobjedu su bili Marko Ovničević i Petar Petrović.

Raspoloženi Matija Peh je postigao oba pogotka za gostujuću pobjedu Dilja kod fenjeraša Omladinca.

re

Mladost iz Čajkovaca došla je do pobjede nad gostima iz Kupine. Strijelci za domaće Marko Zetović (11m), Dominik Marić, Zvonimir Čičak i Andrej Stojanović.

Sloga i Gardun su odigrali utakmicu bez pobjednika, a Slavonija je došla do pobjede na gostovanju u Perkovcima. Strijelci: M. Vučković, Belajić, Puškarčuk.