/Omladinac i nakon 70 godina još uvijek mlad, Cibalia gost na proslavi NK OMLADINAC IZ SELACA ĐAKOVAČKIH OBILJEŽIO SEDAMDESETU OBLJETNICU KLUBA
omladinac đakovačka satnica 2 mš

Omladinac iz Selaca Đakovačkih proslavio je 70 godina postojanja kluba, a rođendan je dodatno čestitala vinkovačka Cibalia odigravši prijateljski susret.

OMLADINAC (ĐS) – CIBALIA  2:8 (2:5)

Selci Đakovački – Igralište Omladinca. Gledatelja: 300. Strijelci: 0:1 Mlakić (12.), 0:2 Mlakić (17.), 0:3 Mlakić (19.), 0:4 Dabro (24.), 0:5 Dabro (40.), 1:5 Vardić (42.), 2:5 Denić (43.), 2:6 Štrkalj (48.), 2:7 Štrkalj (73.), 2:9 Zgrablić (77.).

OMLADINAC (ĐS): Kovačić, Aščić, Kokalović, Škalec, Lipar, Bjelobrk, Mikloš, Denić, Genda, Sekić, Stjepan Vardić. (Brataljenović, Ivić, Baltić, B. Vardić, Purić, Matekalo, Jurić. Trener: Kristijan Vrtarić.

CIBALIA: Brkić, Ikić, Milić, Muženjak, Filipović, Dabro, Kordić, Karamarko, Kraljević, Vitaić, Mlakić. (Šubarić, Karaula, Zgrablić, Čuljak, Štrkalj, Rubić, Oršolić, Stepčić, Galić, Dalipi, Plum). Trener: Mladen Bartolović.

Srijeda, 11. listopada 2017. godine, bit će upisana zlatnim slovima u povijesti Nogometnog kluba Omladinac iz Selaca Đakovačkih jer tog su dana Selčani obilježili sedamdesetu obljetnicu postojanja kluba. Tim povodom ugostili su prvoligaše iz Vinkovaca, momčad Cibalije koja je u Selcima ostvarila visoku pobjedu.

Na početku utakmice priređena je mala ceremonija. Nogometnom kubu zahvalnice za 70. obljetnicu postojanja uručili su Nogometni savez i Grad Đakovo, a priznanje za dugotrajan rad u nogometu i sudačkoj organizaciji primio je i nogometni sudac Tomo Dramac, a nakon ove utakmice selački sudac ide u zasluženu sudačku mirovinu

Mlakić i Dabro za visoko vodstvo, Vardić i Denić smanjili na 2:5

Gosti su već u prvih dvadeset minuta poveli golovima Mlakića 3:0, da bi do odlaska na odmor Dabro postigao još dva za visoko vodstvo 5:0.;Međutim, u završnici prvoga dijela i domaćini su nakon dvije lijepe akcije postigli dva pogodak čime su smanjili rezultat na 2:5. U 42 minuti strijelac je bio Stjepan Vardić, a samo minutu kasnije u listu strijelaca upisao se i Filip Denić.

U nastavku susreta oba trenera napravili su izmjene tako da su gosti s dva gola Štrkalja i jedim Zgrablića došli do konačnih 8:2.