/Olimpija zaustavljena u Dardi, Otok konačno krenuo BORAC ODNIO BODOVE IZ ŽUPANJE, POBJEDE DILJA I VALPOVKE
otok fb

Odigrana je većina susreta u MŽNL OS-VI u kojemu su domaćini bili puno uspješniji i tek je Borav ponio bodove kući u Bobotu. Otoko je konačno proradio te se iskalio na gostima iz Đakovačke Satnice, a prvi je poraz doživjela Olimpija. Dilj i Valpovka su bili uspješni na svojim terenima. Unatoč porazu momčad Franje Pranjića je ostala na vrhu no danas ju imaju prigodu prestići ili se poravnati na vrhu Slavonac, Torpedo, Šokadija ili Radnički iz Meca.

3 08.09.2019 17:00 Jarmina Borinci – Slavonac K -:-

Čestitke mojim igračima na fantastičnoj borbi, čestitke i gostima na fer i korektnoj igri, dobra su ekipa. Zbili smo redove, ali bitno da nam se Ćuk vratio. Nije mali rezultat 5:1 i mislim da to govori da smo bili stvarno vrhunski danas – Ivica Cvitkušić, Otok.

Ivan Denić, Mladost:
Preolako smo ušli u utakmicu i domaćin je to odmah iskoristio, zabili su nam rani gol i tu sve trenerske zamisli i planovi padaju u vodu. Sredinom poluvremena uspjeli smo se vratiti, no onda opet olako primamo gol, da bi u zadnjoj minuti poluvremena primili još jedan. Drugo poluvrijeme ulazimo odlučnije, ali ne zabijamo svoje prilike. Otok je preiskusna ekipa, svoje su šanse iskoristili, zabili školske golove. Mi moramo shvatiti da nismo više prva županijska, moramo shvatiti da je svaki suparnik dobar i da će iskoristiti svaku tvoju pogrešku, da u svaku utakmicu moramo ući i više od 100%. Otoku čestitam na potpuno zasluženoj pobjedi i želim im puno sreće u nastavku prvenstva. Nas očekuje radni tjedan, u srijedu imamo obveze u kupu, a u nedjelju nova domaća utakmica. Valjda ćemo se pokrenuti.

1

Utakmica pod pljuskom, malo teži uvjeti za igrati, vodili smo 2:0, držali smo sve pod kontrolom. Drugo poluvrijeme nakon jednog prekida nismo dobro reagirali i dobili smo gol, uvukao se nekakav strah pa su gosti i izjednačili, zadnjih 15-20 minuta je bilo pitanje tko će zabiti gol, mi smo možda imali tu  malo sreće jer smo iz njihove greške zabili gol i iz kontre kasnije povisili. Na kraju je bio i jedanaesterac koji je naš golman Mijatović obranio. Bila je fer i korektna utakmica – Toni Šarić, Darda.

Čestitam  igračima obadvije momčadi na dobroj predstavi. Po vrlo teškom vremenu, domaćin se bolje snašao i pobijedio zasluženo- Franjo Pranjić, Olimpija.

2

Prava prvenstvena utakmica, prvo poluvrijeme imali smo par  prigoda, ali imali su i gosti. U drugom dijelu uspjeli smo zabiti gol, do 70.minute gosti su zabili izjednačujući pogodak, da bi 10 minuta kasnije postigli i drugi pogodak. Gostima bih čestitao na zasluženoj pobjedi. Mi se okrećemo drugoj utakmici i skupljamo iskustvo u ovom rangu natjecanja- Andrija Besek, Radnički Županja.

Moram pohvaliti domaćina na korektnosti i gostoprimstvu, Poslije dvije pobjede domaćina znao sam da neće biti lako igrati protiv njih i tako je bilo u prvih 15,20 minuta, gdje je domaćin napravio 2 odlične šanse, poslije toga smo došli sebi i preuzeli inicijativu, imali 3 100% šanse, ali njihov golman je bio na visini zadatka Drugo poluvrijeme primamo gol iz jedne greške na 35 metara, centaršut kroz 5 m, mala nesmotrenost u odbrani i domaćin vodi 1:0, moji igrači pokazuju karakter vraćaju se u igru nastavljaju i pogocima Čavara i Miloša dolazimo do zasluženih 2:1 Domaćinu sve čestitke i puno sreće u nastavku – Zoran Stamenić Borac

3

Jedna lijepa prvenstvena utakmica. Lijepo vrijeme, teren dobar, pobijedili 3:1. Čestitam mojim igračima na jednoj dobroj utakmici, gubili jesmo ali smo se vratili i zabili drugo poluvrijeme dva pogotka te priveli utakmicu kraju. Gosti korektni, suđenje vrlo dobro. Čestitam još jednom mojim igračima na pobjedi – Goran Brkić, Valpovka.

4

Jedna čvrsta, prava prvenstvena utakmica gdje je gost bio bolji prvo poluvrijeme, na našu sreću nisu to kapitalizirali, mi smo ušli malo odlučnije drugo poluvrijeme i zabili dva gola. Malo smo strepili do kraja utakmice, ali na svu sreću ostalo je 2:1- Dejan Pavličić, Dilj Vinkovci.

Nažalost opet smo ostali bez bodova, treće kolo i dalje nemamo boda, igramo dobro kao što sam rekao i prve dvije utakmice, protivnici hvale da smo vrlo dobra ekipa, ali od tog hvaljenja nemamo mi ništa, samo još jedan poraz. Nama je da i dalje radimo, to se mora negdje vratiti, gostima bih čestitao na pobjedi i zaželio im sreću dalje u prvenstvu – Saša Balatinac, Borac.