/Olimpija i Mladost remizirali, Baranja uvjerljiva ODIGRANA DVA SUSRETA PRETPOSLJEDNJEG KOLA OSJEČKE 1.ŽNL
FB_IMG_1559434437273

Jučer su odigrane dvije utakmice pretposljednjeg, 29. kola Osječko-baranjske 1. ŽNL, a među njima i derbi vodećeg dvojca.

OLIMPIJA – MLADOST 0:0

Derbi bez golova je kao juha bez soli, iako su svi ostali sastojci u njoj. Dobra predstava ali ipak su najbolje momčadi lige mogle pružiti i više.

Prava taktička utakmica puna kvalitetnih pojedinaca, moglo je otić i na jednu i na drugu stranu. Bilo je prilika za obje ekipe, na kraju je nekako podjela bodova najrealnija. Olimpiji želim da  ostane na drugom mjestu i puno sreće u višem rangu. Zasluženo su tu gdje jesu. Mi se okrećemo zadnjem kolu i organizaciji proslave naslova prvaka. Ovi momci su zaslužili da bude prava fešta za kraj prvenstva – rekao je trener prvaka Ivan Denić.

Screenshot_20190602-022529_Chrome

BARANJA BELJE – TOMISLAV 6:2

Baranja se na najbolji mogući način oprostila od svojih gledatelja, uvjerljivom pobjedom! Tomislav je odigrao vjerojatno najlošije poluvrijeme sezone, a nije da loših već nije bilo.

U zanimljivoj utakmici rano smo dosli u vodstvo i do poluvremena zabili 5 zgoditaka. U nastavku igra obje momcadi na sredini terena uz zgoditak na svakoj strani. Cestitam mojim deckima na odlicnoj utakmici a gostima na fer i korektnoj utakmici – komentirao je Zdravko Pavlinića, trener Baranje.

Katastrofa i sramota kako smo opušteno i neodgovorno ušli u utakmicu i u prvom poluvremenu gubili 5 – 1.  Malo smo se digli i skoncentrirali drugo poluvrijeme ali i to je sve bilo lose i nedovoljno – razočaran je Davor Rudec, trener Tomislava.