/Odigrano je prolongirano 16.kolo 2.ŽNL NS Vinkovci VIDOR MATIJEVIĆ NASTAVLJA S POBJEDAMA, BORAC SE BUDI...
croatia novi jankovci fb

Domaćini su bili prilično uvjerljivi u 16.kolu koje se zbog loših vremenskih uvjeta odigralo naknadno tek jučer (srijeda), a u derbiju su momci iz Laza svladali Mladost iz Privlake. Jedinu gostujuću pobjedu je ostvario Meteor, a Borac se pomalo budi i najavljuje da još nije sve gotovo u borbi za naslov. Croatia, Frankopan, Vinkovci i Šokadija nisu svojim gostim dopustili niti počasni pogodak. Croatia se ovom pobjedom probila na treću poziciju, Sremac se novim porazom polako pakira za selidbu u rang niže.

Meteor je danas izdominirao u Lipovcu. Cijelo prvo poluvrijeme bili smo dosta bolja ekipa. Lipovac je dobio i penal na 0:0, ali Rudina mreža ostaje netaknuta. Sredinom prvog poluvremena Andria Dikonić daje odličnu loptu za Bradića koji ne propušta priliku te dovodi Meteor u vodstvo. Krajem poluvremena ostajemo uskraćeni za evidentni penal na Dikoniću. U drugom poluvremenu smo stali i vrebali priliku za rješenje utakmice. Domaćini ostaju bez igrača koji je dobio direktni crveni karton. Pred kraj utakmice Čavar uzima loptu duboko u našoj polovici te kreće u kontru, odlično prebacuje loptu na suprotnu stranu a Josip Filaković izlazi na golmana te ga obilazi i pogađa za 2:0. Cijela momčad je odigrala jednu odličnu utakmicu. Šteta što smo rijetko kompletni, jer ovakvi bi sigurno bili u gornjem dijelu tablice – FB Meteor

Ssastav NK Frankopan: Đurić,Solga,Palijan(od 47 min Sertić),Muratović(od 60 min Marino Smolčić), Jančić(od 70 min Ukić),Buconjić,Davor Krznarić(od 60 min Dino Božić), Mario Hodak, Ivan Luketić, Marko Smolčić ,Matej Hodak

Nakon katastrofalnog prvog poluvremena, možda i najlošijeg cijele sezone, u drugo poluvrijeme ulazimo odlučnije i krećemo prema naprijed i na samom početku drugog dijela Krunoslav Bošnjaković sjajnom bravurom prolazi tri igrača i pogađa u lijevu stranu za 1:0. Do kraja promašili smo još dvije stopostotne prilike u režiji Miroslava Meštrovića i Ivice Mačinkovića. Gosti su pokušali dugim loptama, ali naša iako nesigurna obrana danas, sigurno to čisti i zasluženo uzimamo sva 3 boda. Svaka čast našim dečkima na vrlo dobroj igri i zaslužena tri boda. U nedjelju gostujemo kod NK “Borac” iz Retkovaca u kojoj se nadamo produžiti niz pobjeda – FB Šokadija

Prvo je mrežu zatresao Živković, nastavili smo s istim tempom a zatim je Lovrić maestralno poentirao iz slobodnog udarca za 2:0. U drugom dijelu, htijenjem i borbom smo se izborili za jedanaesterac kojeg je realizirao Lovrić i postavio rezultat na 3:0. Gost zabio vrlo lijep pogodak na samom kraju utakmice. Potpuno zaslužena pobjeda i tri boda po prvi puta ovog proljeća ostaju u Retkovcima. Čvrstom i organiziranom igrom nismo dopustili gostima da nam pomrse račune, ponovno smo se uključili u borbu za naslov, dakako u lošijoj smo poziciji naspram jeseni, ali ne predajemo se do kraja. Već u nedjelju očekuje nas nova utakmica, ponovno u Retkovcima, a dolaze nam Šokci iz Starih Mikanovaca – FB Borac

16 11.04.2018 16:30 N. Jankovci ŠD CROATIA – Slavonac 3:0
16 11.04.2018 16:30 Srijemske Laze VIDOR-MATIJEVIĆ (Vezirović 2, Rankić 2) – Mladost P 4:1
16 11.04.2018 16:30 Andrijaševci Frankopan (Jančić, Luketić, Buconjić, Ukić) – Sloga 4:0
16 11.04.2018 16:30 Vinkovci Vinkovci – Sremac 3:0
16 11.04.2018 16:30 St. Mikanovci Šokadija (Bošnjaković) – Mladost C 1:0
16 11.04.2018 16:30 Lipovac Lipovac – Meteor (Bradić, Filaković) 0:2
16 11.04.2018 16:30 Retkovci Borac R (Živković, Lovrić 2)- Lovor 3:1