/Odigrane su utakmice osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa za mladež PROLAZ SU OSTVARILI JUNIORI I KADETI OSIJEKA, PORAZE DOŽIVJELI JUNIORI POŽEGE I PIONIRI CIBALIJE
osijek kadeti nkos

Odigrane su utakmice osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa za mladež PROLAZ SU OSTVARILI JUNIORI I KADETI OSIJEKA, PORAZE DOŽIVJELI JUNIORI POŽEGE I PIONIRI CIBALIJE

Odigrana je većina utakmica osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa za juniore, kadete i pionire, a od naših predstavnika tek pioniri Osijeka nisu odigrali svoj susret kojega su prolongirali za veljaču iduće godine.

Prolazak među osam najboljih u svojim kategorijama ostvarili su juniori i kadeti Osijeka dok su težak poraz u Zagrebu od Lokomotive pretrpjeli juniori Požege, a minimalan poraz doživjeli pioniri Cibalije.

 

Juniori

1/8F 03.12.2017 13:30 Virovitica Virovitica – Sesvete 0:2
1/8F 02.12.2017 12:00 Osijek, Velebitska BB Osijek s.d.d. – Slaven Belupo 4:2
1/8F 03.12.2017 13:30 Zagreb Lokomotiva – Požega 23:0
1/8F 07.12.2017 13:00 Varaždin Varaždin – GNK Dinamo -:-
1/8F 03.12.2017 13:00 Zaprešić Inter-Zaprešić – Istra 1961 š.d.d. 3:1
1/8F 04.12.2017 12:00 Rijeka HNK Rijeka s.d.d. – Jadran LP 2:0
1/8F Split HNK Hajduk š.d.d. – Hrvatski Dragovoljac -:-
1/8F 03.12.2017 13:30 Kostrena Pomorac 1921 – Rudeš 4:0

 

Kadeti

1/8F 06.12.2017 13:30 Čakovec Međimurje – Lučko 2:0
1/8F 06.12.2017 13:30 Osijek Osijek s.d.d. – Slaven Belupo 3:2
1/8F 06.12.2017 13:30 Varaždin Varaždin – Sesvete 2:0
1/8F 06.12.2017 13:30 Zagreb GNK Dinamo – Zagreb 1:0
1/8F 06.12.2017 13:30 Zadar Zadar s.d.d. – HNK Rijeka s.d.d. 5:4 11m 1:1
1/8F 06.12.2017 13:30 Solin Solin – Šibenik s.d.d. 3:5 11m
1/8F 17.02.2018 15:00 Split HNK Hajduk š.d.d. – Istra 1961 š.d.d. -:-
1/8F 16.12.2017 13:00 Zaprešić Inter-Zaprešić – RNK Split s.d.d. -:-

 

Pioniri

1/8F 09.12.2017 14:00 Koprivnica Slaven Belupo – Slatina -:-
1/8F 17.02.2018 13:00 Osijek Osijek s.d.d. – GNK Dinamo -:-
1/8F 05.12.2017 13:30 Zagreb Zagreb – Lokomotiva 4:6 11m
1/8F 05.12.2017 13:30 Vinkovci HNK Cibalia š.d.d. – Varaždin 1:2
1/8F 13.12.2017 13:30 Pula Istra 1961 š.d.d. – HNK Rijeka s.d.d. -:-
1/8F 05.12.2017 13:30 Karlovac Karlovac 1919 – Šibenik s.d.d. 2:0
1/8F 17.02.2018 13:00 Zadar Zadar s.d.d. – HNK Hajduk š.d.d. -:-
1/8F 10.12.2017 13:00 Zaprešić Inter-Zaprešić – ŠN NK”Naftaš Ivanić” -:-

 

Foto nk-osijek.hr

Podijeli
  •  
  •  
  •