/Nikola Bulaja vodio Kuzmičane do pobjede DRAMATIČAN LOKALNI DERBI
received_2354440164838769

Nikola Bulaja vodio Kuzmičane do pobjede DRAMATIČAN LOKALNI DERBI

Vrlo zanimljivu utakmicu odigrali su Tim osvježenje i Jakšić u večernjem terminu na otvaranju 20. kola Požeško-slavonske 1. ŽNL.

TIM OSVJEŽENJE – JAKŠIĆ 3:2

Gosti iz Jakšića su imali priliku pobjedom zakapariti MŽNL, no domaća momčad je imala drugačije planove. Lukas Begić je u 10. minuti donio prednost gostima, a kad se već činilo da će Jakšić na odmor s minimalnim vodstvom ukazao se njegov bivši igrač Nikola Bulaja i pogodio za poravnanje. Isti je igrač u 76. još jednom pogodio protivničku mrežu i prebacio prednost na domaću stranu. No i Jakšić se vraća, s igračem manje u 88. minuti kapetan Domagoj Kovačević zabio je za 2:2. U istoj minuti trener Tim osvježenja Ivo Papak vuče pravi potez, iz igre vadi dvostrukog strijelca Bulaju a ubacuje mladog Mateja Grbeša koji mu uzvraća u trećoj minuti dodatka golom za pobjedu!