/Nezaustavljivi Mandžo zabio za pobjedu Stare dame STRIJELCI I VLAŠIĆ I KRAMARIĆ
IMG_20181125_193157_830

Nezaustavljivi Mandžo zabio za pobjedu Stare dame STRIJELCI I VLAŠIĆ I KRAMARIĆ

Super Mario je ponovno zabio za svoj Juventus! Ovoga puta brodski stroj za golove donio je svojoj momčadi pobjedu u Ligi prvaka kojom je momčad iz Torina zakaparila prvo mjesto u skupini slavljem protiv Valencije.

Mandžukić igra kao u transu još od Svjetskog prvenstva, dojam je da nikada nije bio ovako raspucan, razigran i moćan kao u ovoj sezoni. Kad se samo sjetio prognoza nekih “stručnjaka” da pored Ronalda neće imati minutažu.. No, zaboravimo na to, zaboravio je i Mario. Upravo je sjajni Portugalac bio asistent, nije Mandžo imao težak posao ugurati loptu u mrežu s pet metara na prazan gol.

Odličnu večer za Hrvate u najelitnijem svjetskom klupskom natjecanju zaokružili su Andrej Kramarić i Nikola Vlašić koji su isto tako bili strijelci za svoje momčadi, ali niti CSKA niti Hoffenheim nisu došli do pobjede niti do boda u ogledima protiv Plzena i Shaktara na domaćim terenima. Najbolji nogometaš svijeta Luka Modrić odigrao je 80 minuta u 2:0 pobjedi Reala na gostovanju kod Rome i započeo akciju za drugi pogodak. Kristijan Bistrović zajedno je s Vlašićem odradio svih 90 minuta u dresu ruskog prvaka.