/Nexe osigurao Final Four i zasjeo na čelo Seha lige GROMOVI SU ODIGRALI JEDNU OD NAJBOLJIH UTAKMICA POD VODSTVOM TRENERA HORVATA
nexe-tatran

Rukometni klub Nexe je u Našicama postigao ponovo veliki rezultat pobijedivši jakog protivnika Tatran Prešova iz Slovačke. Iako se prema rezultatu 27:22 (14:9) možda može pretpostaviti kako je ova utakmica bila laka, to baš i nije tako. Prije bi se moglo reći kako nam se sve posložilo i kako je naglasio i glavni trener Hrvoje Horvat, ovu utakmicu su Gromovi odigrali kao jednu od najboljih od kada je on preuzeo kormilo.

Svakako, za ovakvu lijepu i efikasnu igru, zaslužni su i navijači koji su danas dvoranu kralja Tomislava u Našicama ispunili do zadnjeg mjesta te bodrenjem sigurno pridonijeli još jednoj pobjedi. Ova tri osvojena boda donose Nexeu Final four SEHA Gazprom lige što je još jedan vrhunski uspjeh RK Nexe. Isto tako lijepo je za napomenuti kako je rukometni klub Nexe ponovo zasjeo na čelo SEHA Gazprom lige, a s istim brojem bodova, ali nešto slabijom gol razlikom tu su i PPD Zagreb i Vardar.

Dvorana OŠ kralja Tomislava Našice

NEXE: Lelić, Šipić 3, Gadža 3, Leban, Eter, Zrnić 1, Mrđenović, Barišić Jaman 2, Car (11 obrana), Buvinić 4, Jelinić 2, Vida 2, Lončar, Lavrič, Tomić 7, Jaganjac 3
Trener: Hrvoje Horvat

TATRAN PREŠOV:
Cvitković 1 (7 obrana), Rabek 2, Djerić 1, Hrstka 3, Lapajne 3, Krok 1, Recicar, Urban 2, Kosteski 3, Stranovsky 3, Butorac 2, Chupryna, Tsarapkin 1, Afanou
Trener: Slavko Goluža

SEDMERCI: Nexe 2/3 (Zrnić 0/1, Barišić Jaman 2/2), Tatran Prešov 0/4 (Hrstka 0/1, Kostesko 0/1, Stranovsky 0/1, Butorac 0/1)

ISKLJUČENJA: Nexe 6 minuta (Šipić, Mrđenović 2+2), Tatran Prešov 6 minuta (Djerić 2+2, Urban)