/Našice prosule 3:0 u Vinkovcima, veliki preokret Vinkovčana za prolaz u četvrtfinale VINKOVCI SU MEĐU OSAM NAJBOLJIH MOMČADI NACIONALNOG FUTSAL KUPA
mnk vinkovci fb

MNK Vinkovci su se pridružili Splitu i Petrinjčici ostvarivši prolaz u četvrtfinale nacionalnog nogometnog kupa. Slavonskobaranjski derbi je ponudio puno uzbuđenja i veliki preokret domaće momčadi, a na kraju su se radovali Vinkovčani iako je mirisalo na pravi potop domaćina.

Nakon prvog dijela Našice su imale veliku prednost od 3:0 pogocima Kapraljevića, Tomića i Mihaljevića. Nagovještaj preokreta inicirao je Marinić pogotkom u 22.minuti. Jaman je smanjio na 2:3, a u 33.minuti Vinkovčani postižu dva pogotka i dolaze do slavlja. Marinić je izjednačio, a junak susreta vratar Jelinić koji je obranio gostima i šesterac Marinić dovršio posao zabivši s gola na gol te odveo svoju momčad među osam najboljih u kupu.