/Napokon prva pobjeda odbojkašica: Osijek – Poreč 3:0 PRVI DOMAĆI NASTUP I PRVA POBJEDA

Nakon četiri uvodna poraza, odbojkašice Osijeka upisale su napokon prvu pobjedu u Superligi, što je ujedno i prva pobjeda novog trenera Branislava Franića na klupi Osijeka. Bila je to jednosmjerna cesta, naše su djevojke ekspresno riješile pitanje pobjednika u tri brza seta, a posebno je uvjerljiv bio drugi set u kojem su pomalo i ponizile protivnice.

OSIJEK – POREČ  3:0  (25:17, 25:7, 25:16)

OSIJEK – Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 150.  Suci: Zamaklar i Horvat (oba Belišće).
OSIJEK: Đurić, Babić, Sučić, Štebih, Grubeša, Grahovac, Bilić, Krivić, Gadžić, Zirn, Miličević.
POREČ: Makovac, Brajković, Fatorić, Zahirović, Brletić, Grbavica, Licul, Burilo, Žužić, Todorović, Fabris, Levak.

Prva pobjeda nije bila dovoljna za bijeg sa pretposljednjeg mjesta na ljestvici zahvaljujući pobjedi Olimpika nad Cemexom koji je upravo sljedeći protivnik Osječankama. Nadamo se da je ovom pobjedom napokon krenula pozitivna priča naših odbojkašca, da će se danas Osječankama pridružiti i Gradiška koja od 18,00 dočekuje Rijeku.