/Motičina, Sloga i Croatia maksimalni nakon drugog kola 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE
69915721_2610603045828517_1563164290955870208_n

Vikend za nama bio je predviđen za drugo kolo našičke 2. ŽNL koje je proteklo u zanimljivom nogometu i bez iti jedne podjele bodova.

Motičina pod Markom Žigićem nastavlja s dobrim igrama, kvalitetu su pokazali protiv Naška, a ta pobjeda ih nije ponijela, nastavili su u pobjedničkom ritmu i na gostovanju u Vukojevcima. Na maksimalnih 6 bodova stigla je i Sloga koja je na svom terenu slavila protiv druge ekipe Vihora. Bio je to buran dvoboj kojeg su domaći završili s dva igrača manje, a gosti s jednim, no dok Sloga ima raspoloženog Elvisa MIhaljevića nema straha, ovoga puta zabio je dva komada! Treća maksimalna je Croatia koja je dvostrukog strijelca imala u Kristijanu Milanoviću koji je zabio za 2:0 i 3:0 i činilo se odluku o pobjedniku, no gosti iz Lile se nisu predavali, Mario Tomac je dva puta zabio i vratio neizvjesnost u utakmicu, ali je Croatia ipak sačuvala pogodak prednosti i upisala drugu prvenstvenu pobjedu. Napomenimo da je na poluvremenu isključen fizioterapeut gostiju.

Najuvjerljiviji su bili nogometaši Slavonije koji su do vrha napunili mrežu Zagorca koji je nakon ove osmice u dva kola na 13 primljenih golova! Darko Rašković bio je trostruki strijelac, a gosti su u drugom dijelu na vratima imali igrača koji je bio uspješniji od vratara s obzirom da su obojica primila po četiri, no Banović je jednog primio iz kaznenog udaca. Napomene radi, ovdje je fizioterapeut gostiju dobio – žuti karton. Omladinac je u Nizi bio bolji od Mladosti rezultatom 3:2, domaćin je velikim dijelom utakmice imao prednost, na kraju i osvojio sva tri boda i domogao se sredine ljestvice. Domagoj Knežević za desetak minuta je s dva gola odlučio pobjednika u dvoboju Seljaka i Iskrice, u 16. minuti bilo je već 0:3 i ostalo je samo odraditi posao do kraja, a i jedni i drugi su ga odradili tako da su postigli po još jedan pogodak za konačnih 1:4. Zoljan se iz Markovca vratio sa sva tri boda zahvaljujući pogotku Marina Galineca u završnici. Domaćin je rano poveo, gosti pred odmor izjednačili, a onda u nastavak ušli vrlo nervozni čemu svjedoči čak 6 žutih kartona u nastavku, no ta nervoza je na kraju donijela rezultat pa će se lako pomiriti s kartonijadom.