/Motičina rutinski obavila posao u Zoljanu BEZ PROMJENA NA VRHU LJESTVICE
motičina1

Motičina rutinski obavila posao u Zoljanu BEZ PROMJENA NA VRHU LJESTVICE

Kod našičkih drugoligaša vikend je bio rezerviran za 9. prvenstveno kolo nakon kojeg nije bilo promjene na vrhu, vodeća Motičina je nastavila pozitivan niz i uvjerljivom pobjedom u Zoljanu sačuvala prednost na vrhu ljestvice.

Nakon što se na odmor otišlo s rezultatom 1:1, Zoljan je dobro odoljevao gostima sve do završnih 20ak minuta kada Motičina s tri gola dolazi do zaslužene pobjede. I Željezničar je stigao do pobjede, dosta teže od očekivanog. U završnici prvog poluvremena Šipovac je postigao autogol, a u 89. Kubaša postavlja konačnih 2:0. Marko Markotić bio je strijelac jedinog pogotka na susretu Seljaka i Đurđenovca, pa su gosti ostali na -5 u odnosu na lidera. Na istom bodovnom zaostatku je i Croatia koja je slavila na gostovanju kod Omladinca rezultatom 3:2. U 36. minuti Croatia je imala velikih 3:0 uz dva pogotka Vuzema, a domaćin je do kraja uspio smanjiti na 3:2, ali su drugi gol zabili u 90. minuti  pa nije bilo vremena za izjednačenje.

111 gif reklame

Gašparić i Rašković postigli su po pogodak u pobjedi Slavonije nad Mladosti pa i momčad iz Klokočevaca na još uvijek  dostižnom zaostatku u odnosu na vodeću momčad lige. Sloga je do nogu potukla aktualnog prvaka, Dino Visković postigao je hattrick i bio najraspoloženiji igrač na terenu, a Polet je tek nakon sedmog gola uspio napadački odgovoriti i ajmo reći ublažiti pravu katastrofu. Tomislav Kraljik postigao je oba gola za pobjedu Lile protiv Iskrice, prvi u završnici prvog dijela iz  kaznenog udarca, a drugi u samoj završnici, u 88. minuti.