/Mladost (Pavlovci) osvojila 8. Memorijalni nogometni turnir “Drago Ribić” U FINALU POBJEDA PROTIV POŽEŠKE SLAVONIJE
memorijal drago ribić

Mladost (Pavlovci) osvojila 8. Memorijalni nogometni turnir “Drago Ribić” U FINALU POBJEDA PROTIV POŽEŠKE SLAVONIJE

POŽEGA – Na Stadionu Slavonije u ponedjeljak, 08. 10. 2018. održan je je 8. Memorijalni nogometni turnir “Drago Ribić” u organizaciji Požeškog športskog saveza i Nogometnog kluba Slavonija i pod generalnim pokroviteljstvom Grada Požege.

Na turniru koji se igra u spomen na bivšeg igrača Slavonije Dragu Ribića koji je 2006. godine preminuo u 27. godini života nastupilo je 8 županijskih klubova sa oko 120 malih igrača rođenih 2009. godine i mlađi, a od 10,00 do 14,30 sati odigrano je ukupno 18 zanimljivih utakmica.

Prvo mjesto osvojila je ekipa Nogometnog kluba Mladost (Pavlovci) osvojio je 8. Ribićev memorijal pobjedom nad požeškom Slavonijom rezultatom 3-0. Treće mjesto osvojila je Požega koja je pobijedila Kaptol rezultatom 2-1.

Pehar za prvo mjesto, medalje i diplome igračima Mladosti uručili su Dragina sestra Marija Ribić Mišić, nećaci Petar i Matej te nećakinja Tara. Oni su također uručili priznanja najboljem igraču turnira Josipu Delaču, najboljem strijelcu Eduardu Blaževiću (8 pogodaka) i najboljem vrataru Tomislavu Vlastniku (sva 3 iz Mladosti).

igračima Slavonije pehar za drugo mjesto i medalje uručio je voditelj omladinskog pogona NK Slavonija Krešimir Brkić. Pehare i medalje za treće i četvrto mjesto igračima Požege i Kaptola uručio je voditelj omladinskog pogona NK Požega Milan Krmar koji je Dragi Ribiću bio trener od malih nogu pa do seniora Slavonije.

Peto mjesto osvojio je Papuk (Velika) koji je nakon penala bio bolji od Dinama (Vidovci). Sedmo mjesto osvojilo je Tim osvježenje (Kuzmica) koje je rezultatom 3-1 svladalo Slaviju (Pleternica).

43429780_2330172243664687_2379440271717826560_n

REZULTATI

Slavonija – Mladost 2:3

Slavija – Dinamo 1:1

Požega – Papuk 3:1

Kaptol – Tim osvježenje 2:0

Mladost – Dinamo 3:0

Slavonija – Slavija 9:0

Papuk – Tim osvježenje 2:1

Požega – Kaptol 2:0

Slavija – Mladost 1:10

Dinamo – Slavonija 0:4

Kaptol – Papuk 2:0

Tim osvježenje – Požega 0:2

 

Utakmica za 7. mjesto :

Slavija – Tim osvježenje 1:3

Utakmica za 5. mjesto :

Dinamo – Papuk 1:1 (3:4p)

 

Polufinale:

Mladost – Kaptol 3:0

Slavonija – Požega 5:0

 

Utakmica za 3. mjesto :

Kaptol – Požega 1:2

 

Finale :

Mladost – Slavonija 3:0

Podijeli
  •  
  •  
  •