/Lipovac nastavlja pobjedničku seriju OSAM POGODAKA JE POSTIGLA MOMČAD POLETA
lipovac fb

Lipovac nastavlja pobjedničku seriju OSAM POGODAKA JE POSTIGLA MOMČAD POLETA

Lipovac je u zastrašujućoj formi i upisao je petu pobjedu u nizu, ovoga puta stradali su igrači Sremca. Pogodak više je postigao Polet Đezelemu, Obilić dva Podgrađu, a u mirkovačkom derbiju slavio je domaćin Hrvatski Sokol.

6 07.10.2018 15:30 Ostrovo Obilić – Podgrađe 2:0
6 07.10.2018 15:30 Mirkovci Hrvatski Sokol – Hajduk Mirko 1:0
6 07.10.2018 15:30 Lipovac Lipovac – Sremac 7:2
6 07.10.2018 15:30 Donje Novo Selo Polet – Đezelem 8:2

NK OBILIĆ OSTROVO-NK PODGRAĐE PODGRAĐE 2:0 (1:0)

Ostrovo: Igralište Ostrovo.Gledatelja: 50-tak. Suci: Marko Jukić-Vinkovci 1.pomoćni sudac: Mateo Matijević-Vinkovci 2.pomoćni sudac: nema. Delegat: Ante Borić-Ivankovo. Strijelci: 1:0 Subotić u 18.min.i 2:0 Subotić u 85.min.

NK OBILIĆ OSTROVO: Ustić,Bošković (od 73.min.Todić) ,Jovanović,Bošnjak,Stjepanović,Romić,Mrmoš,Šerbić,Rkman (od 46.Tanasić),Đinkić,i Subotić.Trener: nema Službeni predstavnik kluba:Stevo Mraović

NK PODGRAĐE PODGRAĐE: Knežević, Mat.Vuić,Šibalić,Žalac,Sunđi,Čolaković,Mar.Vuić,Lončarević,Vrabac,Marijanović i Bosančić (od 50.min.Rukavina).Trener: nema. Službeni predstavnik kluba: Mirko Šimunić.

Žuti kartoni: NK Obilić Ostrovo:Dragan Bošković u 18.minuti_preoštar start. NK Podgrađe Podgrađe: nema.

Igrač utakmice:Miloš Subotić.

Već po tradiciji  u Ostrovu je odigrana jedna prava prvenstvena, ali fer i korektna utakmica, u kojoj su se domaći domogli  prvih  bodova i to nakon šestog kola.Mora se priznati potpuno zasluženo jer su cijelu utakmicu bili bolji i opasniji takmac.Prije početka utakmice minutom šutnje odana je počast prošli tjedan preminulom igraču NK Podgrađa 31-godišnjem Gordanu Mendeš. Obje momčadi su ušle u utakmicu čvrsto i borbeno, a u 18.minuti Mario Vuić nepotrebno pravi prekršaj na 35 metara od svog gola, a iz slobodnog udarca koji su izveli domaći lopta je došla na glavu Rkmana koji ju je skrenuo do usamljenog Subotića u sami peterac, a Subotiću nije bilo teško zatresti nezaštićenu mrežu Podgrađa za 1:0 što je bio i rezultat prvog dijela.

U nastavku obostrano napadačka igra i  po dosta neravnom terenu, redale su se šanse, ali pogotka nije bilo sve do 85.minute kada su domaći u jeku napada gostiju presjekli taj napad i izveli brzo kontranapad i s tri igrača izašli pred usamljenog Kneževića i odmah pucali pa pogodili vratnicu gostujućeg gola, a lopta se odbila do Šerbića koji vara vratara gostiju i nesebično povratnom loptom upošljava usamljenog Subotića koji bez teškoća laganim udarcem sa 3 metra šalje loptu pored nemoćnog Kneževića u njegovu mrežu i time postavlja konačnih 2:0 te prvih tri boda Obilića i veliko veselje u svojim redovima. Do kraja smo zabilježili jedan dalekometni udarac gostiju koji je završio malo iznad grede domaćeg gola i jednu vratnicu domaćih, ali se ipak rezultat nije promijenio pa je ostalo onih 2:0 od 85.minute.