/Limarija Janota i MNK Birtijca Šumanovci osigurale drugi krug na 4. MNT “Ožujsko kup Vidovci 2019” UZBUDLJIV MALONOGOMETNI TURNIR U VIDOVCIMA
received_442630403200537

Limarija Janota i MNK Birtijca Šumanovci osigurale drugi krug na 4. MNT “Ožujsko kup Vidovci 2019” UZBUDLJIV MALONOGOMETNI TURNIR U VIDOVCIMA

VIDOVCI – Na malonogometnom igralištu s umjetnom travom u Vidovcima jučer je odigrano prvih 6 utakmica 4. Malonogometnog turnira “Ožujsko kup Vidovci 2019”.

 

Prolaz u četvrtfinale osigurale su ekipe Limarija Janota i MNK Birtijca Šumanovci koje su osvojile prva mjesta skupine 1. i 2. Blizu prolaska je i drugoplasirana ekipa skupine 1. Autodijelovi Tokić Veterani koja ima 4 boda (4:3 gol razlika) i vjerojatno će biti među dvije najbolje drugoplasirane ekipe koje idu u drugi krug.

 

U četvrtak, 13. 06. od 19,00 do 22,00 sata odigrat će se 6 utakmica u skupinama 3. i 4., a u petak, 14. 06. od 19,00 do 22,00 sata igrat će se 6 susreta skupina 5. i 6. Završnica turnira je u subotu, 15. 06.

 

 

 

4. MALONOGOMETNI TURNIR „OŽUJSKO KUP VIDOVCI 2019“

 

(Vidovci, 12. – 15. 06. 2019.)

 

 

 

Raspored i rezultati utakmica

 

 

 

Srijeda, 12. 06. 2019.

 

Skupina 1

 

Magma – Autodijelovi Tokić veterani 1:2 (Ivan Lončar / Ivica Andričić, Miroslav Papak)

 

Autodijelovi Tokić veterani – Limarija Janota 2:2 (3:4p) (Tomislav Čakalić 2 / Mario Janota, Andrej Miler)

 

Limarija Janota – Magma 4:2 (Mario Janota 3, Robert Jaroš / Peter Barić, Ivan Lončar)

 

Skupina 2

 

Tehničari s greškom – Platinum 1:4 (Krešimir Jakoubek / Leo Subotić 2, Petar Čolić, Matej Karača)

 

Platinum – MNK Birtijca Šumanovci 0:3 (Mario Majstorović 2, Luka Mandić)

 

MNK Birtijca Šumanovci – Tehničari s greškom 4:0 (Mario Majstorović, Dalibor Vukas, Luka Mandić, Marin Majetić)

 

 

 

Četvrtak, 13. 06. 2019.

 

19,00 Caffe bar Park – Pismoreklam (3)

 

19,30 Piper – Šumari (4)

 

20,00 Pismoreklam – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia (3)

 

20,30 Šumari – MNK Pleternica (4)

 

21,00 MNK Vladorena Pizzeria Mama mia – Caffe bar Park (3)

 

21,30 MNK Pleternica – Piper (4)

 

 

 

Petak, 14. 06. 2019.

 

19,00 Rampa Spin Valis – Vetovački monstrumi (5)

 

19,30 Moto klub Tsunami – Caffe bar Majestic (6)

 

20,00 Vetovački monstrumi – MNK Alabama Brestovac (5)

 

20,30 Caffe bar Majestic – MNK Autodijelovi Tokić (6)

 

21,00 MNK Alabama Brestovac – Rampa Spin Valis (5)

 

21,30 MNK Autodijelovi Tokić – Moto klub Tsunami (6)

 

 

 

Subota, 15. 06. 2019

 

Četvrtfinale

 

19,00 (1)

 

19,30 (2)

 

20,00 (3)

 

20,30 (4)

 

Polufinale

 

21,00 Pobjednik 1 – Pobjednik 3

 

21,30 Pobjednik 2 – Pobjednik 4

 

22,00 Utakmica za 3. mjesto

 

22,30 Finale

Podijeli
  •  
  •  
  •