/Lider Treće HNL otvara deveto kolo u petak s Koprivnicom BSK ĆE NA ZAHTJEVNO GOSTOVANJE U PLETERNICU KOD PROBUĐENE SLAVIJE
dino skender nkos

Lider Treće HNL otvara deveto kolo u petak s Koprivnicom BSK ĆE NA ZAHTJEVNO GOSTOVANJE U PLETERNICU KOD PROBUĐENE SLAVIJE

Deveto kolo Treće HNL istok bit će ponovo odigrano kroz tri dana, a otvorit će ga vodeći sastav Osijek koji će u petak ugostiti Koprivnicu. Bedem i Čepin su domaćini u nedjelju, u Ivankovu će gostovati Marsonia koja pomalo gubi korak za vodećima, a čeka ju gostovanje gdje se teško osvajaju bodovi naročito nakon što je klupu preuzeo ponovo vojnik kluba Jure Jurić koji jako dobro poznaje svoje igrače i stanje u klubu. Marsonia nakon srijede i odigranog kupa sigurno malo potrošena no do nedjelje ima dovoljno vremena za oporavak.

Čepin je domaćin Đakovčanima i prema tablici i formi koju pokazuju ove momčadi bodovi bi trebali ostati u Čepinu koji postaje ozbiljan kandidat i za najvišu poziciju.

Pleterničani su u naletu pa su dočekali igrati i derbi kola, a gost je stari znanac i dugogodišnji sportski prijatelj te trenutno drugoplasirani sastav lige BSk.

Oriolik se ponovo vratio u svoj ustaljeni ritam ove jeseni srijeda-subota no sigurno se nisu previše potrošili jučer u kupu slaviviši uvjerljivo kod susjeda u Brodskom Stupniku, a u subotu ih očekuje Varteks.Bodovi su u ovoj utakmici bitni za mir u kući, Varteks je u lošijoj poziciji tako da momčad Braslava Ostojića ima težak zadatak osvojiti nove bodove.

 

1 Osijek s.d.d. 8 5 2 1 10 4 +6 17
2 BSK 8 4 3 1 10 6 +4 15
3 Čepin 8 4 2 2 11 7 +4 14
4 Koprivnica 8 4 1 3 15 11 +4 13
5 Slavija 8 3 4 1 14 10 +4 13
6 HNK Vukovar 1991 8 3 4 1 13 9 +4 13
7 Mladost 8 4 1 3 8 5 +3 13
8 Bedem 8 4 1 3 13 11 +2 13
9 Marsonia 8 3 2 3 11 11 0 11
10 Oriolik 8 2 4 2 6 8 -2 10
11 Bjelovar 8 3 1 4 6 10 -4 10
12 HNK ĐAKOVO CROATIA 8 2 3 3 9 7 +2 9
13 Slavonija 8 2 3 3 12 14 -2 9
14 Varteks 8 2 2 4 6 10 -4 8
15 Međimurje 8 1 2 5 10 17 -7 5
16 Belišće 8 0 1 7 5 19 -14 1

 

Vukovar i Slavonija će odigrati regionalni susret, Vukovarci u solidnoj poziciji s koje se vidi i vrh, Slavonija se pomalo budi i definitivno nas očekuje zanimljiv dvoboj.

Belišće ima najveći imperativ u ovome kolu, trener Adamović je vjerojatno pohvatao konce te se može očekivati i prva pobjeda fenjeraša koji dočekuje momčad Bjelovara.

ODREĐIVANJE  SLUŽBENIH  OSOBA  NA  NOGOMETNE  UTAKMICE  III HNL “istok”
uzrast:    SENIORI kolo: 9. (deveto) dana: 14/15.10. 2017.
  1. Ivankovo: NK „BEDEM“  –  NK „MARSONIA“

                             Sudac:    Kurbaša

nedjelja                       I pom sudac:    Grofelnik

15,00              II pom sudac: Sudar                                       Delegat:           FREMEC

  1. sudac:   Vuković
  2. Pleternica: NK „SLAVIJA“ –  NK „BSK“

Sudac:  Plantosar

subota              I pom sudac:  Plantak

15,00               II pom sudac:  Đođ                                         Delegat:          BOROVEC

  1. sudac:  Vukušić
  2. Ždralovi: NK „MLADOST“ –  NK „MEĐIMURJE“

Sudac:  Hirš

subota              I pom sudac:  Šprem

15,00               II pom sudac:  Hantak                                     Delegat:          POREDOŠ

  1. sudac:   Petrović
  2. Vukovar: HNK „VUKOVAR 1991“  – NK „SLAVONIJA“

Sudac:  Vidačić

subota              I pom sudac:  Lovrić

15,00               II pom sudac:  Totić                                       Delegat:           PRITIŠANAC

  1. sudac:   Matasović
  2.  Varaždin: NK „VARTEKS“  –  NK „ORIOLIK“

Sudac:  Veljačić

subota              I pom sudac:  Vrabelj

15,00               II pom sudac:  Punčec                                     Delegat:           HORVAT MIJO

  1. sudac:   Sabljić
  2. Belišće:  NK „BELIŠĆE“   –  NK „BJELOVAR“

Sudac:  Culej

subota             I pom sudac:  Gašparić

15,00               II pom sudac:  Vidović-Volenik                     Delegat:           HUIS  KONTROLA

  1. sudac:   Matić
  2. Osijek:  NK „OSIJEK II“   –  NK „KOPRIVNICA“

Sudac:    Bundović

petak 13.10.    I pom sudac:  Ćosić

15,00               II pom sudac:  Plevnik                                                Delegat:           IGNJATIĆ

  1. sudac:   Škobić
  2. Čepin:  NK „ČEPIN“     –  HNK „ĐAKOVO-CROATIA“

Sudac:  Vuzem

nedjelja                       I pom sudac:  Galinec

15,00               II pom sudac:  Grepo                                      Delegat:  SABLJAK KONTROLA

  1. sudac:   Vidić

 

DISCIPLINSKI SUDAC III HNL-ISTOK…2017/18

ODLUKE  IZ 8. KOLA

SJEDNICA ODRŽANA  10.10.2017. godine

*Temeljem čl.20.DP HNS, kažnjava se igrač sa 1 utakmicom zabrane igranja:

– JAZVIĆ Mario(1808), HNK”VUKOVAR 1991” Vukovar,

– SABOL Elvis(5157), NK”MEĐIMURJE” Čakovec,

– ANČUROVSKI Hrvoje(1101), NK”SLAVIJA” Pleternica.

*Temeljem čl.21.DP HNS (3.opomena), kažnjavaju se igrači sa 1 utakmicom zabrane igranja:

– BSK: Majtanić Karlo (7627),

– Bedem: Tustonjić Blaž (2736),

– Belišće: Lacković Ivan (2375),

– Vukovar 1991: Tunjić Josip (554),

                           Cerovski Filip (5069),

– Koprivnica: Jambrušić Kruno (30),

– Marsonia: Jelčić Alen (257),

– Varteks: Spasić Goran (233).

Foto Screenshot nk-osijek.hr

Facebook komentari
Podijeli
  •  
  •  
  •