/Laura Mašić ispala u četvrtfinalu! SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE ZA TENISAČICE
laura mašić

Laura Mašić ispala u četvrtfinalu! SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE ZA TENISAČICE

Ogulin je od 26. do 30. siječnja bio domaćin najboljim hrvatskim tenisačicama u seniorskoj konkurenciji. Nakon odigranih kvalifikacija, u glavnom turniru našlo se 32 najboljih seniorki koje su se međusobno borile za titulu nacionalne prvakinje.

U Glavnom dijelu turnira našla se i đakovačka tenisačica Laura Mašić koja od nove godine nastupa za zagrebački HTK. Na putu do četvrtfinala đakovačka je tenisačica došla pobjedom nad klupskom kolegicom Itom Habekovac s uvjerljivih 6:2 i 6:1. U drugom kolu Laura Mašić svladala je Antoniju Ružić sa 6:3 i 6:0. U četvrtfinalu Đakovčanka je poražena nakon velike borbe u tri seta. Prvi set dobila je Laura Mašić u tie-breaku (7:6), ali je Karla Kilić, članica splitskoga Dalmacijacementa, dobila je sljedeća dva seta rezultatom 6:4 i 6:3. Iako je Laura Mašić dvije godine mlađa od ostalih igračica, nije uspjela ponoviti prošlogodišnji uspjeh kada je osvojila treće mjesto.

Izvor: Đakovo-sport.com