/Ladimirevčani uvjerljivi protiv Metalca PRVO SLAVLJE PEROŠEVIĆEVE MOMČADI U NOVOJ SEZONI
ladimirevci metalac

Danas je u Ladimirevcima odigrana zaostala utakmica 3. kola osječko baranjske 1. ŽNL u kojoj je Slavonac došao do uvjerljive pobjede protiv Metalca. Nisu Ladimirevčani imali obzira prema slavljeniku niti su planirali rođendanske poklone u vidu bodova.

SLAVONAC – METALAC 3:0

Iz za sada neutvrđenih razloga utakmica u Ladimirevcima nije unesena u comet sustav, no znamo strijelce, za domaće su pogađali Šestanj, Nemet i Arnaut. Šestanj je zabio spektakularan pogodak s više od 30 metara i na taj način načeo goste iz Osijeka, Nemet je zabio iz kaznenog udarca a Arnaut zaključio priču.

Najprije bih istaknuo da je utakmica protekla u jednom vrlo korektnom tonu, praktično bez ozbiljnijeg starta za svih 90 minuta. Mi imamo prilično kratak kadar i loše smo krenuli u sezonu pa smo u ovoj utakmici imali veliki imperativ i na kraju su moji igrači odlično reagirali i moram im čestitati na pokazanom. Na poluvremenu smo imali vodstvo 1:0, a u pauzi smo se dogovorili da moramo krenuti još odlučnije da ne bi iz nekog zalutalog metka primili gol i zakomplicirali si utakmicu. Tako je i bilo, vrlo brzo u nastavku smo iz po mom mišljenju opravdanog jedanaesterca došli do drugog gola, a onda i trećeg i mirno priveli utakmicu kraju. Nemamo vremena za veselje, kratko je vrijeme prije gostovanja u Bilju. Znamo da je protivnik dobar, da se diže ali nadamo se da ćemo se vratiti neporaženi – kazao je Dubravko Perošević, trener Slavonca.

– U Ladimirevce smo došli bez 5 standardnih prvotimaca i takvi jednostavno nismo mogli bolje parirati domaćinu. Držali smo se dobro 20ak minuta a onda smo dobili gol sa 35-40 metara što nas je pomalo šokiralo i nismo se uspjeli vratiti. Nedostaje nam kontinuitet, da imamo stalno isti kadar da pokažemo kvalitetu koju imamo. Nadam se da će nam se do susreta s Valpovkom vratiti nekoliko ozljeđenih igrača i da ćemo prezentirati puno bolju partiju – riječi su Zdenka Glumca, trenera Metalca.